The Order: 1886- do PlayStation Store trafi motyw inspirowany grą

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Do sieci trafiły informacje, potwierdzające, że dostępny będzie motyw inspirowany tą produkcją.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony

 The Order: 1886 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier. Poza tym warto pamiętać, iż jest to produkcja, która trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Nic więc dziwnego, że posiadacze konsoli ósmej generacji japońskiej firmy będą mogli już niebawem pobrać motyw inspirowany właśnie The Order: 1886, ma on również posiadać klimatyczną muzykę, którą usłyszymy w tle podczas poruszania się po menu konsoli. Jeśli jesteście ciekawi, jak się prezentuje wspomniany motyw, to znajdziecie go poniżej.

Warto dodać, że najnowszą produkcję studia Ready at Dawn ma cechować w szczególności gęsty i mroczny klimat epoki wiktoriańskiej, który wspierany będzie nieco steampunkową wizją świata. Ponadto tytuł ten ma stać na bardzo wysokim poziomie audiowizualnym i ma na celu pokazanie na co stać najnowszą konsolę Sony. Miejmy nadzieję, że  The Order: 1886 sprosta wymaganiom graczy, a PlayStation 4 otrzyma bardzo dobry tytuł ekskluzywny.

 The Order: 1886 zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Studio Naughty Dog opuszcza kolejny pracownik

W ostatnim czasie Naughty Dog pożegnało się z kilkoma pracownikami, którzy można...
Read More