The Order: 1886- ciekawy materiał wideo promujący grę

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił ciekawy materiał promujący grę.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. The Order: 1886 ma być mocnym argumentem najnowszej konsoli Sony. Widać, że twórcy oraz japońska firma starają się, aby tytułem tym zainteresowała się jak największa liczba osób.

Ostatnio twórcy opublikowali ciekawy zwiastun, w którym londyńska policja prosi o pomoc mieszkańców. Tym razem japoński oddział Sony opublikował reklamę The Order: 1886, która stylizowana jest na wiadomość podawaną w serwisie informacyjnym. Pomysł, trzeba przyznać, ciekawy i zapewne przyciągnie uwagę kilku osób. Jeśli chodzi o wykonanie, to ocenę zostawiam Wam. Rzućcie okiem.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Bungie prezentuje zwiastun premierowy Destiny

Destiny to pierwszoosobowa strzelanina akcji osadzona w klimatach science- fiction oraz postapokaliptycznych....
Read More