The LEGO Movie 2 – zapowiedź filmu i data premiery

Kontynuacja filmu The LEGO Movie została oficjalnie zapowiedzana. Wytwórnia Warner Bros ustaliła nawet datę premiery kinowej, która odbędzie się 26 Maja 2017. W związku z powyższym, możemy być pewni, że następna odsłona gry jest tylko kwestią czasu.

lego-movie-banner-3

 

Wytwórnia Warner Bros nie traci czasu. Kolejne odsłony gier na podstawie marki LEGO odnoszą sukcesy. W kinach nie tak dawno miało swoją premierę The LEGO Movie (LEGO Przygoda). Wydawca potwierdził oficjalnie, że pracuje aktualnie nad kontynuacją filmu, mało tego, ustalił nawet dokładną datę premiery. The LEGO Movie 2 trafi na ekrany kin 26 Maja 2017 roku. Czego możemy się spodziewać po tej ekranizacji i czy są szanse na kolejną grę w klimatach LEGO?

Za produkcję filmu odpowiada scenarzysta Jarred Stern, znany chociażby z pracy przy takich filmach jak ”Straż Sąsiedzka” i ”Pan Popper i jego pingwiny”. Wciąż jednak nie wiadomo, czy w pracach uczestniczyć będą Phil Lord (reżyser) i Chriss Miller (producent i scenarzysta), którzy czynnie przyczynili się do komercyjnego sukcesu pierwszej części filmu. Jak to zwykle bywa, razem z premierą na srebrnym ekranie debiutowała gra wideo The LEGO Movie. W tym przypadku możemy spodziewać się podobnego scenariusza. Gry oparte o markę klocków są tak popularne i chodliwe na rynku, że zapowiedź kolejnej części gry to kwesta czasu. Młodsi stażem gracze i fani staro szkolnych platformówek powinni być zachwyceni. Więcej informacji na temat gry i filmu już wkrótce.

LEGO: The Movie jest filmem animowanym na podstawie którego studio Traveller’s Tale napisało grę przygodową o tym samym tytule. Film przedstawia historię niejakiego Emeta. Jest to najzwyczajniejsza, przestrzegająca panujących praw figurka LEGO, która całkiem przypadkiem otrzymuje rolę ocalenia świata. Emet, jak to zwykle bywa, jest na to kompletnie nie przygotowany. Tak w grze jak i filmie mamy do czynienia z tą samą postacią i jej barwnymi przygodami.

Written By
More from Patryk

Project CARS w planie wydawniczym firmy Cenega

Firma Cenega będzie oficjalnym dystrybutorem gry Project C.A.R.S. w naszym kraju. Poznaliśmy...
Read More