The Legend of Zelda – prezentacja podczas E3 była ukończonymi fragmentami gry

Nintendo Direct przyniosło ciekawe informacje dla fanów The Legend of Zelda. Mogliśmy zobaczyć nową, planowaną na rok 2015 odsłonę cyklu. Okazuje się, że materiał wideo był prawdziwym wycinkiem gry.

Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.
Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.

The Legend od Zelda otrzyma w przyszłym roku nową odsłonę, która będzie dedykowana tylko i wyłącznie konsoli Nintendo Wii U. Podczas konferencji Nintendo Direct ujawniono pierwsze materiały wideo z gry. Wielu graczy pewnie zastanawia się, czy były to renderowane animacje, czy może aktualny wygląd gry?

Eiji Aonuma, projektant gry, wyznaje że wersja demonstracyjna została przygotowana w oparciu o aktualny poziom produktu. Filmik nie był renderowaną animacją, ale raczej urywkiem rozgrywki. Oto co deweloper ma do powiedzenia w tej sprawie:

”Wielu ludzi z prasy pyta mnie, czy to, co zaprezentowaliśmy podczas konferencji było prawdziwe. Dopytywany jestem o to, czy film był autentyczną prezentacją rozgrywki, czy też renderowaną animacją. To jest rzeczywisty obraz nowej odsłony Legend of Zelda w wersji na Wii U.”

Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszy zwiastun tej niezwykle ciekawie zapowiadającej się produkcji. Oprawa graficzna jest przepełniona jasnymi barwami. Z pewnością dopatrzycie się takich elementów, jak inny strój oraz uzbrojenie Linka. Wydaje mi się, że mamy powód, aby zakupić Nintendo Wii U.

[dzięki – Videogamer]

Written By
More from Patryk

Kilka minut z kampanią Battlefield: Hardline

W sieci udostępniono obszerny materiał wideo przedstawiający kampanię jednoosobową w grze Battlefield...
Read More