The Legend of Zelda na Wii U nie w 2015 roku

Wygląda na to, że zainteresowani grą The Legend of Zelda na Wii U będą zmuszeni poczekać do przyszłego roku. Gra nie będzie nawet pokazywana na E3 2015.

Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.
Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.

The Legend of Zelda na Nintendo Wii U pojawi się na rynku dopiero w przyszłym roku. Tytuł został oficjalnie przesunięty na przyszły rok, najpewniej z powodów czysto technicznych. Co ciekawe, gra nie zostanie nawet zaprezentowana w trakcie zbliżających się targów elektronicznej rozgrywki E3 2015.

Producent gry, niejaki Eiji Aonuma, wypowiedział się na temat przesunięcia daty premiery na poniższym filmiku. Jego zdaniem lepiej jest wykorzystać czas i wprowadzić wszystkie pomysły w życie, aniżeli koncentrować się tylko i wyłącznie na bazowych ideach. The Legend of Zelda na Wii U ma być produktem kompletnym, dlatego też twórcom nie spieszy się z prezentacją i premierą gry.

Szkoda tylko, że gameplay nie zostanie zaprezentowany na nadchodzących targach E3 2015. Wygląda to tak, jakby po miesiącach prac nad The Legend of Zelda twórcy nadal nie mieli wykształconego systemu rozgrywki, bądź też jest on na tyle niedopracowany, że lepiej wstrzymać się z jego prezentacją.

Trzymamy kciuki za The Legend of Zelda na Nintendo Wii U, bowiem jest to jeden z tych ekskluzywnych tytułów na tę platformę, który może być wielkim hitem.

[dzięki – http://www.videogamer.com/wiiu/the_legend_of_zelda/news/the_legend_of_zelda_wii_u_delayed_beyond_2015.html]


the-legend-of-zelda-wii-u

Written By
More from Patryk

Tarcze pojawią się w Bloodoborne, ale nie takie, o jakich myślisz

Twórcy gry Bloodborne potwierdzają umieszczenie tarcz służących do obrony. From Software jednak...
Read More