The Last of Us: Remastered tańsze dla posiadaczy wersji gry na PlayStation 3?

Dużo informacji i pytań odnośnie wersji The Last of Us na nową konsolę Sony. Widać, że poprawiona wersja jednej z najlepszych gier ubiegłego roku cieszy się sporą popularnością, choć nie znamy jeszcze daty dokładnej premiery, która przewidziana jest na lato tego roku.

Pod wpisami na blogu PlayStation, które informowały o ostatnim dodatku do The Last of Us na PlayStation 3 jeden z fanów zapytał, czy skoro posiada The Last of Us na PS Store, to czy za wersję na konsolę nowej generacji również będzie musiał zapłacić. Odpowiedział mu Eric Monacelli ze studia Naughty Dog:

Przyglądamy się modelowi biznesowemu, odezwiemy się w tej sprawie, gdy zbierzemy wszystkie dane.

Taka informacja napawa optymizmem graczy, którzy posiadają The Last of Us, Co prawda nikt niczego nie obiecuję, ale myślę, ze zarówno Sony jak i Naughty Dog zdecydują się na zniżki dla graczy, którzy posiadają wersję na PlayStation 3.

The Last of Us to interaktywny survival horror, który łączy w sobie grę akcji i element przygodowe. Odpowiedzialne za tę grę było studio Naughty Dog, które wcześniej pokazało swój kunszt tworząc między innymi serię Uncharted. Podczas rozgrywki, aby przeżyć przyjdzie nam się zmierzyć z kilkoma typami przeciwników. Zaczynając na ludziach, a na zainfekowanych tajemniczym grzybem kończąc. Pomoże nam w tym szeroki asortyment broni palnej oraz białej(nóż, maczeta). Poza kampanią główną dla jednego gracza twórcy dali graczom do dyspozycji tryb multiplayer, który zawiera dwa tryby: „Ocaleni” i „Walka o zapasy”. Różnią się one tym, że w tym pierwszym trybie gramy do pierwszej śmierci, a w drugim po polegnięciu mamy możliwość powrotu do zabawy. The Last of Us zadebiutowało 14 czerwca 2013 roku na PlayStation 3 i z miejsca podbiła serca wielu graczy. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody oraz 6 mln sprzedanych egzemplarzy.

More from Mikołaj Ciesielski

Dragon Age: Inkwizycja po polsku również na PlayStation 4 i Xboksie One.

Dragon Age: Inkwizycja jest kolejną częścią popularnej serii gier z gatunku cRPG,...
Read More