The Last of Us Remastered otrzyma dedykowany poradnik oraz mapkę świata gry

W sieci pojawiły się informacje oraz zdjęcia poradnika do gry The Las of Us Remastered. Wydawnictwo trafić ma do sprzedaży wraz z mapką świata gry.

The Last of Us jest fenomenalnym sukcessem na PlayStation 3. Gra otrzymała również dwa rozszerzenia w formie DLC.
The Last of Us jest fenomenalnym sukcessem na PlayStation 3. Gra otrzymała również dwa rozszerzenia w formie DLC.

The Last of Us Remastered zostanie wydane na PlayStation 4 jeszcze w tym roku. Autorzy gry ambitnie podeszli do procesu promocji swojej gry, toteż w sieci pojawiły się informacje dotyczące dodatkowego wydawnictwa, w formie poradnika do gry, które pojawi się w sklepach w momencie debiutu gry. Już z dniem 29 lipca będziecie mogli zakupić produkcję Naughty Dog, jak również dedykowany jej poradnik w formie papierowej, który dodatkowo zawierać będzie mapkę świata gry. Cena poradnika to 24.99 dolara.

Oto co zawierać będzie poradnik do gry The Last of Us Remastered:

  • Kompletny opis głównego wątku fabularnego, jak również poradniki do dodatków DLC wydanych wcześniej, a więc Reclaimed Territories, Left Behind oraz Abandoned Territories.
  • Ekskluzywne, ręcznie rysowane mapy każdej lokacji zawartej w grze. Autorzy gry udostępnią również dokładne mapy trybów wieloosobowych oraz miejsca przedmiotów, które możecie znaleźć w kampanii dla pojedynczego gracza.
  • ”Narzędzia przetrwania”, a więc poradnik jak dopracować każdą z dostępnych broni. Dodatkowo autorzy opiszą dokładnie nowe uzbrojenie oraz przedmioty.
  • Dokładna rozpiska wszystkich przeciwników dostępnych w grze ich słabych punktów oraz umiejętności.

Premierę odświeżonej wersji gry zaplanowano na 29 sierpnia tego roku. Tytuł ma działać w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Poniżej wspomniany poradnik na pierwszych udostępnionych zdjęciach.

Poradnik do The Last of Us Remastered.
Poradnik do The Last of Us Remastered.
Mapy lokacji z The Last of Us Remastered.
Mapy lokacji z The Last of Us Remastered.

 

Written By
More from Patryk

Sony koncentruje się na marce PlayStation, mniejsze zainteresowanie rynkiem telewizorów oraz mobilnym

Agencja informacyjna Reutera podaje do wiadomości, iż firma Sony planuje skoncentrować się...
Read More