The Last of Us Remastered otrzyma dedykowany poradnik oraz mapkę świata gry

W sieci pojawiły się informacje oraz zdjęcia poradnika do gry The Las of Us Remastered. Wydawnictwo trafić ma do sprzedaży wraz z mapką świata gry.

The Last of Us jest fenomenalnym sukcessem na PlayStation 3. Gra otrzymała również dwa rozszerzenia w formie DLC.
The Last of Us jest fenomenalnym sukcessem na PlayStation 3. Gra otrzymała również dwa rozszerzenia w formie DLC.

The Last of Us Remastered zostanie wydane na PlayStation 4 jeszcze w tym roku. Autorzy gry ambitnie podeszli do procesu promocji swojej gry, toteż w sieci pojawiły się informacje dotyczące dodatkowego wydawnictwa, w formie poradnika do gry, które pojawi się w sklepach w momencie debiutu gry. Już z dniem 29 lipca będziecie mogli zakupić produkcję Naughty Dog, jak również dedykowany jej poradnik w formie papierowej, który dodatkowo zawierać będzie mapkę świata gry. Cena poradnika to 24.99 dolara.

Oto co zawierać będzie poradnik do gry The Last of Us Remastered:

  • Kompletny opis głównego wątku fabularnego, jak również poradniki do dodatków DLC wydanych wcześniej, a więc Reclaimed Territories, Left Behind oraz Abandoned Territories.
  • Ekskluzywne, ręcznie rysowane mapy każdej lokacji zawartej w grze. Autorzy gry udostępnią również dokładne mapy trybów wieloosobowych oraz miejsca przedmiotów, które możecie znaleźć w kampanii dla pojedynczego gracza.
  • ”Narzędzia przetrwania”, a więc poradnik jak dopracować każdą z dostępnych broni. Dodatkowo autorzy opiszą dokładnie nowe uzbrojenie oraz przedmioty.
  • Dokładna rozpiska wszystkich przeciwników dostępnych w grze ich słabych punktów oraz umiejętności.

Premierę odświeżonej wersji gry zaplanowano na 29 sierpnia tego roku. Tytuł ma działać w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Poniżej wspomniany poradnik na pierwszych udostępnionych zdjęciach.

Poradnik do The Last of Us Remastered.
Poradnik do The Last of Us Remastered.
Mapy lokacji z The Last of Us Remastered.
Mapy lokacji z The Last of Us Remastered.

 

Written By
More from Patryk

Uczta dla fanów Tolkiena – pierwsze materiały z Shadow of Mordor

Warner Bros. opublikowało pierwsze materiały video rozgrywki z Middle-earth: Shadow of Mordor....
Read More