The Last of Us: Remastered – mamy pierwszy, nieoficjalny gameplay!

Zbliża się premiera gry The Last of Us: Remastered na konsolę PlayStation 4. W sieci pojawiły się już pierwsze, nieoficjalne materiały wideo zamieszczone przez pierwszych właścicieli gry.

The Last of Us wygrało wiele nagród na międzynarodowych plebiscytach.
The Last of Us wygrało wiele nagród na międzynarodowych plebiscytach.

Do premiery gry The Last of Us: Remastered zostało jeszcze kilka dni, ale w internecie pojawiają się pierwsze, nieoficjalne nagrania wideo prezentujące rozgrywkę. Jednym z użytkowników YouTube, który postanowił wrzucić amatorskie nagrania jest niejaki ThePapigfunkMobile, który w chwili gdy piszę te słowa, zamieścił na swoim kanale cztery materiały ukazujące rozgrywkę. 

Filmiki zostały nagrane w jakości 720p, a więc nie obrazują nam finalnej wersji oprawy graficznej tego tytułu. Tym niemniej warto rzucić na nie okiem, jeżeli wcześniej nie mieliście styczności z przygodami Ellie i Joela. Autor prezentuje nam historię od samego początku, a więc powinniście uważać na spojlery. Na ten moment, najprawdopodobniej, jest to jedyny użytkownik YouTube, który dzieli się z opinią publiczną materiałami z The Last of Us: Remastered. Miejmy nadzieję, że filmy nie zostaną usunięte przez administratorów tego serwisu.

The Last of Us: Remastered trafi na PlayStation 4 już 29 lipca. W skład poprawionej edycji wchodzi także dodatki Left Behind, Reclaimed Territories oraz Abandoned Territories.

Written By
More from Patryk

Top Gear – strona oficjalna wymazała sylwetki prowadzących ze strony głównej

Najprawdopodobniej problemy Jeremy’ego Clarksona wpływają na całe Top Gear. Ze strony oficjalnej...
Read More