The Last of Us na Playstation 4 w ofercie jednego z hiszpańskich sklepów?

lasty

The Last of Us na konsolę PlayStation 4 nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale jeden z hiszpańskich sklepów umieścił je już w swojej ofercie.

copy-the-last-of-us-banner

Jak dotąd twórcy nie podali oficjalnej daty premiery tego świetnego tytułu na nowej konsoli firmy Sony. Pomimo tego, hiszpański sklep XtraLife umieścił w swojej ofiercie możliwość złożenia pre- ordera. Hiszpanie oferują wersję „kompletną”. W skład zestawu ma ją wchodzić gra The Last of Us wraz z dodatkiem Left Behind oraz stylowy placek na ramię z logiem gry. Cena to 65 euro. Co ciekawe sklep podał także datę premiery, która ma mieć miejsce 19 czerwca.

Nie są to pierwsze pogłoski odnośnie premiery The Last of Us. Kilka dni temu wiceprezes tureckiego Sony na antenie telewizji powiedział, że gracze mogą spodziewać się gry latem tego roku. Miejmy nadzieję, że i hiszpański sklep, i pan wiceprezes mają rację, a oficjalna data premiery zostanie podana przez twórców na dniach.

The Last of Us to interaktywny survival horror, który łączy w sobie grę akcji i element przygodowe. Odpowiedzialne za tę grę było studio Naughty Dog, które wcześniej pokazało swój kunszt tworząc między innymi serię Uncharted. The Last of Us zadebiutowało 14 czerwca 2013 roku na PlayStation 3 i z miejsca podbiła serca wielu graczy. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody oraz 6 mln sprzedanych egzemplarzy.

[autor newsa – Mikołaj Ciesielski]

Written By
More from Patryk

The Evil Within – nowy zwiastun rozgrywki

The Evil Within to gra studia Tango Gameworks, nad którą pracuje mistrz...
Read More