The last of Us: Left Behind stanie się samodzielną grą

Studio Naughty Dog poinformowało, że już za kilka dni dodatek do gry The Last of Us, czyli Left Behind stanie się samodzielną produkcją.

Ekipa Naughty Dog poinformowała, że już 12 maja dodatek fabularny do The Last of Us zatytułowany Left Behind stanie się samodzielną produkcją. Wszyscy zainteresowani będą mogli go nabyć za cenę około 40 złotych na PlayStation 4 jak i w tej samej cenie na PlayStation 3.

Oprócz opowieści zawartej w Left Behind za cenę dodatku otrzymamy również możliwość wypróbowania trybu wieloosobowego przez dwie godziny. Jeśli zdecydujemy się wydać kolejne 40 złotych, to otrzymamy dostęp do pełnej wersji mutliplayera. A jeśli dopłacimy 60 złotych, to oprócz trybu sieciowego uzyskamy dostęp do kampanii dla jednego gracza z podstawowej wersji gry.

Warto wspomnieć, że The Last of Us zadebiutowało w 2013 roku na PlayStation 3 i podbiło serca graczy i recenzentów, którzy zgodnie twierdzili, iż jest to jedna z najlepszych produkcji. W zeszłym roku tytuł ten trafił również w odświeżonej wersji na konsole PlayStation 4.

[dzięki- http://blog.eu.playstation.com/2015/05/01/last-us-left-behind-launches-standalone-download-month/]

More from Mikołaj Ciesielski

Mirror’s Edge 2 zadebiutuje w tym roku?

Wielu graczy czeka na datę premiery Mirror’s Edge 2. Wszystko wskazuje na...
Read More