The Last of Us 2 potwierdzone przez jednego z aktorów pracujących nad grą

The Last of Us 2 nigdy nie zostało oficjalnie potwierdzone ani zapowiadane. Gra jednak powstaje, o czym dziś informuje jeden z aktorów podkładających głos w The Last of Us 2.

Naughty Dog pracuje nad kontynuacją zjawiskowego The Last of Us na PlayStation 4. Taką informację wyjawił oficjalnie Nolan North, jeden z aktorów wcielających się w bohatera serii Uncharted.

Nolan North znany jest przede wszystkim z roli Drake’a z uznanej serii Uncharted. Aktualnie aktor pracuje nad Uncharted 4: A Thief’s End w siedzibie Naughty Dog, dlatego też jest w stanie potwierdzić, że trwają prace nad The Last of Us 2. Wydaje się być on jak najbardziej wiarygodnym źródłem tych informacji.

Na temat The Last of Us 2 spekuluje się już od dłuższego czasu. Samo Naught Dog przyznawało, że aktualnie większość kapitału ludzkiego firmy koncentruje się na Uncharted 4: A Thief’s End, ale teraz najwyraźniej część ludzi zajmie się produkcją The Last of Us 2.

Oryginał pojawił się na PlayStation 3 w roku 2013 i osiągnął spektakularny sukces. Gra może się pochwalić również edycję Remastered na PlayStation 4. The Last of Us zdobyła średnią ocen na serwisie Metacritic w postaci 95 punktów.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27375/The-Last-of-Us-2-confirmed-by-Uncharted-voice-actor]

the last of us 2

[interaction id=”555e017a28430a5757aee890″]

Written By
More from Patryk

Video: Dlaczego warto zainteresować się grą Halo 5: Guardians?

Halo 5: Guardians to kolejna odsłona kultowej serii firmy 343 Industries na...
Read More