The Evil Within – przerażające monstra na nowych screenach z gry

The Evil Within to trzecioosobowy horror autorstwa firmy Tango Gameworks. Za grę odpowiada legendarny Shinji Mikami, twórca Resident Evil. W sieci pojawiły się nowe screeny z jego najnowszego projektu.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.
Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.

Firma Tango Gameworks zamieściła w sieci nową galerię screenów z gry The Evil Within, nad którą legendarny ojciec gatunku survival horror, Shinji Mikami, pracuje od dłuższego czasu. Tytuł opierać się będzie w głównej mierze na walce o przetrwanie, a zagrozić nam mogą bardzo przerażające maszkary, których projektów nie powstydziłby się sam Silent Hill. Nie są to zwykłe zombies, a okaleczone dramatycznie ciała ludzi, najpewniej rezydentów szpitala, którzy będą na nas polować. Poniższa galeria ma nam uzmysłowić, z jakim zagrożeniem zetkniemy się podczas przebywania na terenie placówki.

Miejsce akcji to istna rzeźnia, wszędzie walają się ciała, jest pełno krwi, a tło ubarwione jest odgłosami cierpiących. Co ciekawe, jednym z głównych antagonistów jest Rzeźnik, wielki, opętany morderca, od którego cudem udaje się nam zwiać. Pierwsze, opublikowane fragmenty nakreślają nam wyraziście co będzie kluczem do sukcesu tej gry.

Na zbliżających się targach E3 powinniśmy otrzymać więcej informacji na temat tej gry. Tytuł jest obecnie tworzony na Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PC i będzie dostępny w Ameryce Północnej od 26 sierpnia 2014 roku, w Australii od 28 sierpnia 2014 roku, a w Europie od 29 sierpnia 2014 roku.

Written By
More from Patryk

The Elder Scrolls Online z datą premiery na PlayStation 4 oraz Xbox One i bez abonamentu

Wydawnictwo Bethesda wraz ze studiem Zenimax ogłosili datę premiery gry The Elder...
Read More