The Evil Within – oficjalna data premiery

Bethesda ogłosiła oficjalną datę premiery The Evil Within. Jest to gra studia Tango Gameworks, za którą odpowiada Shinji Mikami, ojciec serii Resident Evil. Tytuł trafi na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xboksa 360 już w wakacje!

xbox ps4

 

Bethesda wraz z Tango Gameworks ogłosiły oficjalną datę premiery The Evil Within. Za grę odpowiada Shinji Mikami, ojciec serii Resident Evil, która ostatnio przechodzi trudniejsze chwile. W nowy survival horror zagramy już w sezonie wakacyjnym. W Stanach Zjednoczonych gra zostanie wydana 26 sierpnia. Europejscy gracze będą musieli się wstrzymać trzy dni przed zakupem The Evil Within, premierę zaplanowano na 29 sierpnia. Z pewnością w sierpniu opublikowane zostaną pierwsze recenzje tego znakomitego tytułu. Shinji Mikami bardzo długo i wytrwale pracował nad powrotem na scenę. Gra od czasu zapowiedzi jawi się jako ”mesjasz” gatunku survival-horror, nie bez przyczyny, skoro napisał ją ojciec gatunku.

The Evil Within opowiada osobliwą historię detektywa, Sebastiana Castellanosa, który został wezwany na miejsce brutalnego morderstwa. Główny bohater wybiera się wraz z dwójką przyjaciół do małego miasteczka, gdzie w szpitalu psychiatrycznym doszło do aktów przemocy. Co ciekawe, po dotarciu na miejsce okazuje się, iż szpital to istne piekło na ziemi, w którego wnętrzu kryją się krwiożercze potwory. Sebastian rozpoczyna śledztwo i jednoczesną walkę o życie. Gra zostanie wydana zarówno na konsolach nowej generacji, jak i na PlayStation 3 i Xboksa 360. Każdy z Was będzie mógł więc przetestować nową markę na własnej skórze. Miejmy nadzieję, że warto było czekać tak długo na powrót mistrza.

Written By
More from Patryk

Geraltowi będzie rosła broda z upływem czasu w Wiedźmin 3: Dziki Gon

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat gry Wiedźmin 3: Dziki...
Read More