The Evil Within – nowy zwiastun rozgrywki

The Evil Within to gra studia Tango Gameworks, nad którą pracuje mistrz horroru, niejaki Shinji Mikami. W sieci pojawił się świeży zwiastun tej opowieści, wraz z elementami rozgrywki.

Evil-within-banner

 

W sieci pojawił się nowy, bardzo ciekawy trailer gry The Evil Within. Tytuł jest obecnie tworzony na Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PC i będzie dostępny w Ameryce Północnej od 26 sierpnia 2014 roku, w Australii od 28 sierpnia 2014 roku, a w Europie od 29 sierpnia 2014 roku. The Evil Within to gra przygotowana przez Shinjiego Mikami oraz utalentowany zespół Tango Gameworks, która jest klasycznym przykładem czystego survival horroru. Dopracowane otoczenie, wszechobecna atmosfera niepokoju oraz interesująca fabuła tworzą ciekawy świat, który zaprowadzi cię na krawędź przerażenia. Do dyspozycji masz ograniczone zasoby, a więc walcz o przetrwanie i stań oko w oko ze strachem w tym idealnym połączeniu horroru i akcji.

Miejsce akcji to istna rzeźnia, wszędzie walają się ciała, jest pełno krwi, a tło ubarwione jest odgłosami cierpiących. Co ciekawe, jednym z głównych antagonistów jest Rzeźnik, wielki, opętany morderca, od którego cudem udaje się nam zwiać. Pierwsze, opublikowane fragmenty nakreślają nam wyraziście co będzie kluczem do sukcesu tej gry. Gra trafi na PlayStation 3 i Xboksa 360. Oprawa technologiczna to szczyt możliwości obu konsol, a to za sprawą technologii, którą oferuje amerykańska Bethesda.

Written By
More from Patryk

Japonia już niedługo dostępna w DriveClub na PlayStation 4

Evolution Studios na Facebooku niejako zapowiedzieli, że już wkrótce do gry trafi...
Read More