The Evil Within na nowym, przerażającym zwiastunie

Bethesda opublikowała nowe materiały video z The Evil Within, horroru który zmierza na PlayStation 3 i Xboksa 360. Za produkcję gry odpowiada Shinji Mikami, znany w branży z gier z serii Resident Evil. Czy jego nowy projekt potrafi przestraszyć?

The-Evil-Within-1

Ostatnio mogliśmy zobaczyć zarówno klimatyczny zwiastun The Evil Within, ale również pierwsze fragmenty rozgrywki z produktu Tango Gameworks. Mamy do czynienia z horrorem pełną gębą, a przemawiają za tym poniższe obrazki wideo. Miejsce akcji to istna rzeźnia, wszędzie walają się ciała, jest pełno krwi, a tło ubarwione jest odgłosami cierpiących. Co ciekawe, jednym z głównych antagonistów jest Rzeźnik, wielki, opętany morderca, od którego cudem udaje się nam zwiać. Pierwsze, opublikowane fragmenty nakreślają nam wyraziście co będzie kluczem do sukcesu tej gry. Tango Gameworks zaserwuje nam wnętrza pełne brudu, zwłok, porozrzucanych tu i ówdzie części ciała. Trzeba przyznać, iż gra ma ciężki, psychodeliczny klimat ociekając zewsząd przemocą. Kamyczek do tego ogródka wrzuca Rzeźnik, który niczym legendarny Nemesis z Resident Evil 3, tropi nas bez przerwy. 

Poniżej prezentowany materiał może Ci się wydawać znajomy, bo w rzeczywistości są to urywki wcześniejszych publikacje, wymieszane z nowymi zapiskami z rozgrywki. Sony dokłada wszelkich starań, aby promować dzieło mistrza Mikamiego, w którym tkwi wielki potencjał. Generalnie rzecz biorąc, możemy liczyć na wysoki poziom wykonania, za technologię odpowiada Bethesda, która posiada mocarne narzędzia w swojej siedzibie. Premiera The Evil Within na PlayStation 3 i Xboksie 360 już wkrótce!

Written By
More from Patryk

Square Enix prezentuje trailer gry Final Fantasy X/X-2 HD Remaster na PlayStation 4

Square Enix razem z PlayStation zdecydowali się wydać Final Fantasy X/X-2 HD...
Read More