The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited – szczegóły dotyczące rozdzielczości

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited to gra MMORPG, która w czerwcu pojawi się na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Twórcy nadal pracują nad optymalizacją gry.

The Elder Scrolls to bardzo spore uniwersum, które składa się z pięciu części głównych, oraz gry Online.
The Elder Scrolls to bardzo spore uniwersum, które składa się z pięciu części głównych, oraz gry Online.

Zenimax Online pracuje od dłuższego czasu nad grą The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł ma pojawić się na rynku 6 czerwca, co jednak najważniejsze, producenci gry zdecydowali się porzucić system opłacania abonamentu. Autorzy rozmawiali z redakcją GamingBolt na temat rozdzielczości gry.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited jest już na ostatniej prostej. Gra ma wspierać DirectX 12, ale na konsolach Playstation 4 oraz Xbox One jakość animacji ma zatrzymać się na 30 klatkach na sekundę. O rozdzielczości nadal nic nowego nie wiadomo, ale Matt Firor jest przekonany, że dzięki DirectX 12 na komputerach osobistych uda się uzyskać bardzo dobrą grafikę.

The Elder Scrolls Online pierwotnie pojawiło się na rynku PC, dodatkowo gra była obarczona systemem abonamentu. Zenimax Online jednak zdecydowali się odejść od tego systemu, a więc jeżeli jesteście zainteresowani Tamriel Unlimited, to powinniście być tylko subskrybentami Xbox Live Gold bądź PlayStation Plus.

[dzięki – http://gamingbolt.com/zenimax-dev-elder-scrolls-online-to-run-at-30fps-on-ps4-xbox-one-talks-dx12-support]

Written By
More from Patryk

Facebook zakupił gogle Oculus Rift za 2 miliardy dolarów!

Oculus Rift to gogle wirtualnej rzeczywistości, które zostały sfinansowane na Kickstarterze. Właściciel...
Read More