The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited na ostatniej prostej przed premierą na PlayStation 4 i Xbox One

Fani MMORPG w czerwcu będą mieli niemałe święto na PlayStation4 oraz Xbox One, bo to wtedy zadebiutuje The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.

the elder scrolls online

Gra The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited na konsole nowej generacji będzie dostępna w naszym kraju równocześnie z premierą światową, tj. 9 czerwca. Tytuł zostanie wydany w angielskiej wersji językowej na konsole Xbox One oraz PlayStation4, a także w wersji pudełkowej na komputery PC. Przypominamy jednocześnie, że gracze nie muszą już opłacać comiesięcznej subskrypcji.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited zawiera rozgrywkę z oryginalnej gry na PC/Mac oraz wszystkie aktualizacje i dodatki zawartości, w tym ekscytujące nowe systemy sprawiedliwości i czempionów.

Wszystkie istniejące konta gry na PC, otwarte lub zamknięte, zostały już zaktualizowane do edycji Tamriel Unlimited w marcu, a byli gracze otrzymali zaproszenie do gry, aby poznać wszystkie nowe elementy świata.

Nowi fani będą musieli dokonać jednorazowego zakupu, aby móc grać, bez żadnych ograniczeń, tak długo jak zechcą – bez opłacania abonamentu. Tamriel Unlimited wyposażone zostanie w specjalne, opcjonalne elementy do zakupu i pobrania oraz specjalny Sklep Koronny w grze, w którym będzie można personalizować przedmioty.

[informacja prasowa]

The Elder Scrolls Online w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One.
The Elder Scrolls Online w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Written By
More from Patryk

Dziś premiera LEGO Hobbit

Traveller’s Tale wydaje na rynek gier wideo kolejny tytuł z uniwersum LEGO....
Read More