The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited już w sprzedaży, ale z niewielkimi problemami na serwerach

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited już jest dostępne w sprzedaży. Pojawiły się jednak pierwsze problemy z serwerami gry, ale Bethesda już działa.

Bethesda dziś wypuszcza na rynek swoją najnowszą grę z gatunku MMORPG, czyli The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, które pojawiło się na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tyle tylko, że gra na starcie złapała ”zadyszkę” na serwerach spowodowaną ogromnym zainteresowaniem.

To nie pierwszyzna w naszej branży, bowiem serwery Bethesdy najwyraźniej nie wytrzymały naporu fanów łaknących rozrywki na konsolach.
Co najważniejsze, gracze dokonują zakupu gry i mogą grać bez ograniczeń tak długo, jak tylko zechcą (brak opłat abonamentowych). W Tamriel Unlimited pojawi się tylko specjalna, opcjonalna zawartość do pobrania, dostępna za opłatą, a także wewnętrzny Sklep Koronny, zawierający elementy estetyczne i personalizujące.

Dodatkowo, firma Bethesda zaoferuje program TESO Plus tym graczom, którzy chcą opłacać opcjonalny miesięczny abonament za usługę członkowską premium. Zawiera ona unikatowe premie w grze, miesięczny przydział koron do wydania w sklepie oraz dostęp do wszystkich pakietów DLC na czas trwania członkostwa.


[interaction id=”556314e5481c375857c27dd3″]
Written By
More from Patryk

EA Access będzie dostępne również w Polsce

Zbliżająca się premiera Xbox One to również okazja przetestowania usługi EA Access....
Read More