The Elder Scrolls Online sześć miesięcy później na Xbox One oraz PlayStation 4

The Elder Scrolls Online to bardzo ciekawy przedstawiciel gatunku MMO zaprojektowany przez firmę Zenimax Online oraz Bethesda Software. Tytuł pierwotnie pojawił się na komputerach osobistych, ale wydawca gry przyznaje, że na konsolach pojawi się za sześć miesięcy.

Skyrim-banner
The Elder Scrolls Online wchodzi w skład bardzo bogatego uniwersum gier ze stajni Bethesda Softworks. Tym razem jest ono przedstawicielem gatunku MMORPG.

Wersje na PlayStation 4 oraz Xbox One gry The Elder Scrolls Online zostaną przesunięte o sześć miesięcy. Takie informacje opublikowała firma Bethesda na swojej stronie oficjalnej. Tytuł miał trafić na konsole nowej generacji jeszcze w czerwcu tego roku, ale wychodzi na to, że deweloper nie wyrobił się z dostarczeniem pełnoprawnej konwersji na czas. W oświadczeniu, które możemy przeczytać na stronie producenta, jest napisane, że sześć miesięcy spóźnienia może przysłużyć się tej grze, co pozwoli na spokojną pracę oraz dostarczenie jeszcze większej ilości contentu. Oto oficjalne stanowisko wydawcy w tej sprawie:

”Wcześniej planowaliśmy wypuścić The Elder Scrolls Online w czerwcu tego roku na platformy nowej generacji. Operacja ta nie dojdzie do skutku. Po długim namyśle doszliśmy do wniosku, że lepiej jest przesunąć datę premiery o sześć miesięcy, co da nam czas na dopracowanie gry oraz wrzucenie dodatkowego contentu. Chcemy udostępnić tytuł kompletny, na który czekają gracze z całego świata.”

The Edler Scrolls Online jest całkiem wysoko oceniany, średnia ocen na serwisie Metacritic to 72 punkty. Fani będą zmuszeni poczekać na ten tytuł jeszcze sześć miesięcy. Gra jest dedykowana konsolom nowej generacji, PlayStation 4 i Xbox One. Do gry potrzebny będzie abonament (wstępnie jest on uplasowany na pułapie 15 dolarów). Co ciekawe, do gry potrzebujecie subskrypcji Xbox Live Gold, ale w przypadku PlayStation nie potrzebujecie subskrypcji PlayStation Plus, tylko wspomniany wcześniej abonament.

[dzięki – videogamer]

Written By
More from Patryk

E3 2015 – zobacz trailer gry Final Fantasy VII na PlayStation 4

Konferencja Sony na E3 2015 zapisze się na kartach historii. Japoński producent...
Read More