The Elder Scrolls Online na PlayStation 4 oraz Xbox One dopiero w przyszłym roku

The Elder Scrolls Online w przyszłym roku pojawi się na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Autorzy potrzebują jeszcze trochę czasu na dopracowanie gry.

The Elder Scrolls to bardzo spore uniwersum, które składa się z pięciu części głównych, oraz gry Online.
The Elder Scrolls to bardzo spore uniwersum, które składa się z pięciu części głównych, oraz gry Online.

The Elder Scrolls Online to jedna z największych premier z gatunku MMORPG tego roku. Gra pojawiła się w kwietniu na komputerach osobistych, a na konsolach nowej generacji zadebiutuje dopiero w przyszłym roku.

Autorzy potrzebują większej ilości czasu, aby dopieścić swój produkt. Na ten temat z redakcją Videogamera rozmawiał dyrektor produkcji, Matt Firor. Potwierdza on, że The Elder Scrolls Online na komputerach osobistych sprawuje się świetnie, ale edycja na konsole nowej generacji musi zostać jeszcze dopracowana, aby spełniać wymagania graczy.

”Nadal pracujemy nad wersjami gry na Xbox One i PlayStation 4. Produkcje są grywalne i już teraz dają mnóstwo frajdy, ale zanim będziemy mogli ogłosić oficjalną datę premiery mamy jeszcze wiele elementów do usprawnienia.

Koncentrujemy się na tym, aby zapewnić, że nasze dwa najważniejsze systemy (Justice i Champion) pojawią się w wersjach konsolowych. Dwa elementy wprowadzają ogromną ilość treści do produkcji i my wiemy, że gracze wyczekują od tych systemów nowego rodzaju rozgrywki.” – Matt Firor, Videogamer.

The Elder Scrolls Online trafił tylko na komputery osobiste, jako bardzo oczekiwana produkcja ze znanego uniwersum. Średnia gry na Metacritic wynosi 71 punktów. Z oświadczeń twórców wynika, że już w przyszłym roku właściciele konsol nowych generacji będą mogli cieszyć się tym świetnym tytułem z gatunku MMORPG.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/the_elder_scrolls_online/news/elder_scrolls_online_ps4_xbox_one_wont_be_straight_ports_of_pc_version.html]

Written By
More from Patryk

Video – Jak powinno wyglądać The Elder Scrolls VI?

The Elder Scrolls V: Skyrim ustanowiło nowe standardy w branży gier wideo...
Read More