The Elder Scrolls Online na PC i Mac w planie wydawniczym firmy Cenega

Firma Cenega wyda na naszym rynku grę MMORPG The Elder Scrolls Online na komputery osobiste i Mac. Premiera gry Zenimax już 4 kwietnia, w planach jest również edycja kolekcjonerska.

Skyrim-banner

The Elder Scrolls Online, wyprodukowana przez ZeniMax Online Studios, to najnowszy rozdział nagradzanej serii gier, która po raz pierwszy w historii przenosi legendarny świat do sieci. Gracze mogą wybrać własny styl gry i wyruszyć na epicką przygodę po krainie Tamriel, samotnie wykonując zadania, tak jak w poprzednich grach z serii Elder Scrolls, badając potężny, bogaty świat ze znajomymi albo dołączając do setek innych graczy w gigantycznych bitwach gracz-kontra-gracz w celu ocalenia Cesarstwa. 

Twórcy gry, wraz z firmą Cenega z przyjemnością informują, że już 4 kwietnia, w dniu światowej premiery, w polskich sklepach dostępna będzie gra w wersji na komputery PC i Mac. W wybranych sklepach oferowana również jest edycja  kolekcjonerska, nazwana Cesarską, w skład której wejdą następujące elementy:

  • Gra The Elder Scrolls Online.
  • Figurka Molag Bala –  mierząca 30,5 cm figurka daedryckiego księcia dominacji i zniewolenia.
  • Ulepszony cesarski przewodnik po Tamriel – 224-stronicowy, ilustrowany przewodnik z adnotacjami cesarskiego mędrca, Flaccusa Terentiusa.
  • Drukowana mapa Tamriel – mierząca 53x66cm mapa obszarów kontrolowanych przez Przymierza oraz celu ostatecznego podboju: Cyrodiil. 
  • Metalowe opakowanie Steelbook™ – kolekcjonerskie opakowanie na płyty z grą w barwach cesarskich.
  • Ekskluzywne dodatki cyfrowe: graj w dowolnym Przymierzu – zyskaj unikatowe bonusy, style rzemiosła, wyposażenie i inne; Biały rumak cesarski – podróżuj po Tamriel z klasą, na grzbiecie cesarskiego wierzchowca; Maskotka Mudcrab – przywołuj wiernego towarzysza, Kraba Błotnego, by wspólnie stawiać czoła przygodzie; Pierścienie Mary – przeżyj Rytuał Mary z towarzyszem, by otrzymywać dodatkowe punkty doświadczenia w trakcie wspólnej gry

Osoby zamawiające dowolną edycję The Elder Scrolls Online w preorderze, otrzymają również pakiet odkrywcy –  Explorer’s Pack, zawierający: maskotkę Scuttler, cztery dodatkowe mapy skarbów, możliwość gry dowolną z 9 ras w każdym Przymierzu.

collector_retail_familyshot_POL

Przypomnę tylko, iż akcja gry toczy się przed wydarzeniami przedstawionymi w The Elder Scrolls V: Skyrim. Fabuła kręci się wokół paktu, który został podpisany pomiędzy rodziną Thern a potężnym nekromantą Mannimarco, celem odzyskania władzy nad cesarstwem. Gracze mogą wybrać, do której frakcji należeć będzie ich bohater. Do wyboru są trzy stronnictwa, przy czym każde z nich walczy z Imperium i znajduje się w posiadaniu potężnej armii. Jeżeli komuś zamarzy się cesarska kariera nic nie stoi na przeszkodzie, aby tego dokonać. Cesarskich zaszczytów doświadczą tylko Ci gracze, którzy na polu bitwy wykażą się wielką odwagą i wytrwałością.

Tak jak wspominałem, gra będzie dostępna już 4 kwietnia na komputery osobiste. Po fazie wyczerpujących beta testów mocarna produkcja wchodzi na rynek. Konkurencja jest silna, ale marka The Elder Scrolls również jest pewna swojej jakości. Pamiętajcie o tym, jakoby gra była oparta o model abonamentu, a więc okresowych opłat za granie. Wersje na PlayStation 4 i Xbox One zostaną wydane w późniejszym okresie. Zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Electronic Arts chce zarobić miliard dolarów na DLC

Electronic Arts snuje ambitne plany dotyczące zarobków płynących z udostępniania dodatków w...
Read More