The Elder Scrolls Online już w sprzedaży

The Elder Scrolls Online to gra Zenimax Online i Bethesda Softworks, którą na naszym rynku dystrybuuje firma Cenega. Jest to gra z gatunku MMORPG, która trafi wpierw na rynek PC, a w późniejszym okresie na PlayStation 4 i Xbox One.

cenega_0

Firma Bethesda Softworks, oddział ZeniMax Media, ogłosiła dziś, że The Elder Scrolls Online jest już dostępne na PC i Mac u dystrybutorów na całym świecie oraz w oficjalnym sklepie sieciowym. Wyprodukowane przez ZeniMax Online Studios, The Elder Scrolls Online jest najnowszym rozdziałem nagradzanej serii, po raz pierwszy w historii przenoszącym legendarną rozgrywkę do sieci. The Elder Scrolls Online pozwala graczom wybrać własny styl gry i wyruszyć na epicką wyprawę po krainie Tamriel. Gracze mogą podróżować i wypełniać bohaterskie zadania samotnie, podobnie jak w poprzednich grach z serii Elder Scrolls, badać potężny, bogaty świat z kilkoma znajomymi lub dołączyć do setek innych graczy w ogromnych bitwach gracz kontra gracz (PvP) w celu ocalenia Cesarstwa.

[quote style=”3″ author=”Matt Firor, dyrektor gry The Elder Scrolls Online]„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za niesamowite zainteresowanie okazane The Elder Scrolls Online. 5 milionów osób zarejestrowało się do wersji beta, co oznacza, że wielu fanów chętnie przeniesie się do sieci i sprawdzi, co ma do zaoferowania nasza gra. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy przekazać ją w ręce graczy.”[/quote]

The Elder Scrolls Online zostało uznane za najlepszą grę role playing podczas E3 2013 przez Game Critics, ciało złożone z głównych podmiotów medialnych w Ameryce Północnej i uznawane jest za jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów w branży w roku 2014. Poprzedni rozdział serii, The Elder Scrolls V: Skyrim, został wydany w listopadzie 2011 roku, spotkał się z uznaniem krytyków i był dużym sukcesem komercyjnym. Jako następca gry role playing roku 2002, The Elder Scrolls III: Morrowind, oraz gry roku 2006, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Skyrim zdobył setki tytułów gry roku i sprzedał się w ponad 20 milionach kopii.

Niezależnie od dzisiejszej premiery na PC oraz Mac, The Elder Scrolls Online pozostaje w produkcji na system PlayStation 4 oraz Xbox One, system gier i rozrywki firmy Microsoft.

Written By
More from Patryk

Problem z zapisami gry w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain rozwiązany

Firma Konami ogłosiła, że wreszcie rozprawiła się z problemem zapisanych stanów gry...
Read More