The Elder Scrolls Online, czyli uczta dla fanów animacji

Zenimax wespół z amerykańską Bethesdą dłubią od dłuższego czasu nad The Elder Scrolls Online, które jest jedną z głośniejszych premier na konsolach nowej generacji w tym roku. W sieci opublikowano wspaniale opracowaną animację z gry.

Skyrim-banner

Fabuła kręci się wokół paktu, który został podpisany pomiędzy rodziną Thern a potężnym nekromantą Mannimarco, celem odzyskania władzy nad cesarstwem. Gracze mogą wybrać, do której frakcji należeć będzie ich bohater. Do wyboru są trzy stronnictwa, przy czym każde z nich walczy z Imperium i znajduje się w posiadaniu potężnej armii. Ostatnio twórcy podawali, iż każdy śmiałek będzie mógł zostać potencjalnym cesarzem, którego statystyki i statut w grupie będzie dodatkowo punktowany. The Elder Scrolls Online to również porządna warstwa technologiczna, za którą odpowiada podrasowany silnik graficzny znany ze Skyrim. W sieci opublikowano wspaniałą, ośmiominutową animację, która jasno wytycza nowe trendy w gram mmorpg. Zenimax naprawdę się postarało na tym polu, kreując imponującą animację wideo. Na poniższym materiale mamy trzech bohaterów: wojownika, norda i piękną elfkę. Stają oni naprzeciw wrogim hordom, aby zetrzeć oręż z jednym, wielkim oponentem. Generowana animacja twarzy robi wrażenie, grafika jest iść hollywodzka, zastanawia mnie tylko jedno. Czy na tej generacji twórcy będą wstanie generować takie wizualne doznania w czasie rzeczywistym? Czas pokaże.

The Elder Scrolls Online trafi na półki sklepowe wiosną 2014 roku. Gra jest dedykowana konsolom nowej generacji, PlayStation 4 i Xbox One. Do gry potrzebny będzie abonament (wstępnie jest on uplasowany na pułapie 15 dolarów). Co ciekawe, do gry potrzebujecie subskrypcji Xbox Live Gold, ale w przypadku PlayStation nie potrzebujecie subskrypcji PlayStation Plus, tylko wspomniany wcześniej abonament.

Written By
More from Patryk

Biedronka zaskakuje świetną ofertą na PlayStation 4 z grami

Kolejna świetna promocja na PlayStation 4 w sieci sklepów Biedronka. Tym razem...
Read More