The Elder Scrolls Online, czyli uczta dla fanów animacji

Zenimax wespół z amerykańską Bethesdą dłubią od dłuższego czasu nad The Elder Scrolls Online, które jest jedną z głośniejszych premier na konsolach nowej generacji w tym roku. W sieci opublikowano wspaniale opracowaną animację z gry.

Skyrim-banner

Fabuła kręci się wokół paktu, który został podpisany pomiędzy rodziną Thern a potężnym nekromantą Mannimarco, celem odzyskania władzy nad cesarstwem. Gracze mogą wybrać, do której frakcji należeć będzie ich bohater. Do wyboru są trzy stronnictwa, przy czym każde z nich walczy z Imperium i znajduje się w posiadaniu potężnej armii. Ostatnio twórcy podawali, iż każdy śmiałek będzie mógł zostać potencjalnym cesarzem, którego statystyki i statut w grupie będzie dodatkowo punktowany. The Elder Scrolls Online to również porządna warstwa technologiczna, za którą odpowiada podrasowany silnik graficzny znany ze Skyrim. W sieci opublikowano wspaniałą, ośmiominutową animację, która jasno wytycza nowe trendy w gram mmorpg. Zenimax naprawdę się postarało na tym polu, kreując imponującą animację wideo. Na poniższym materiale mamy trzech bohaterów: wojownika, norda i piękną elfkę. Stają oni naprzeciw wrogim hordom, aby zetrzeć oręż z jednym, wielkim oponentem. Generowana animacja twarzy robi wrażenie, grafika jest iść hollywodzka, zastanawia mnie tylko jedno. Czy na tej generacji twórcy będą wstanie generować takie wizualne doznania w czasie rzeczywistym? Czas pokaże.

The Elder Scrolls Online trafi na półki sklepowe wiosną 2014 roku. Gra jest dedykowana konsolom nowej generacji, PlayStation 4 i Xbox One. Do gry potrzebny będzie abonament (wstępnie jest on uplasowany na pułapie 15 dolarów). Co ciekawe, do gry potrzebujecie subskrypcji Xbox Live Gold, ale w przypadku PlayStation nie potrzebujecie subskrypcji PlayStation Plus, tylko wspomniany wcześniej abonament.

Written By
More from Patryk

Serwis YouTube obiecuje wsparcie dla 60 klatek na sekundę

Koncern Google planuje sukcesywnie rozwijać platformę YouTube. W najbliższych miesiącach mają zostać...
Read More