The Elder Scrolls Online – autorzy publikują wideo prezentujące lokację Craglorn

The Elder Scrolls Online to gra studia Zenimax Online i firmy Bethesda, która trafiła na PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste. W sieci pojawił się pierwszy filmik prezentujący tak zwane ”adventure zone”, czyli nową lokację Craglorn.

banner_1900
The Elder Scrolls Online to gra z gatunku MMORPG, która oparta jest o system abonamentowy i dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Firma Zenimax Online opublikowała w sieci bardzo ciekawy materiał wideo dotyczący nadchodzącej aktualizacji do gry The Elder Scrolls Online. Na poniższym zwiastunie twórcy pragną zaprezentować pierwszą, dodatkową lokację Craglorn, która jest przeznaczona dla trybu ”adevnture zone”. Jest to alternatywny tryb wieloosobowy, w którym gracze wysyłani są do nowych lokacji o podwyższonym poziomie trudności i kompletnie innej linii fabularnej. Co ciekawe, aby móc prowadzić rozgrywkę w tej lokacji, będziecie musieli uzbierać dwunastoosobową ekipę. Co więcej, grupka graczy ma określoną liczbę żyć, a więc gracze nie będą mogli odradzać się w nieskończoność. Materiał wideo prezentuje również potwory, z którym przyjdzie nam się zmierzyć. Dodatek trafi do graczy już pod koniec tego miesiąca.

The Elder Scrolls Online zostało uznane za najlepszą grę role playing podczas E3 2013 przez Game Critics, ciało złożone z głównych podmiotów medialnych w Ameryce Północnej i uznawane jest za jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów w branży w roku 2014. Gra jest dedykowana konsolom nowej generacji, PlayStation 4 i Xbox One. Do gry potrzebny będzie abonament (wstępnie jest on uplasowany na pułapie 15 dolarów). Co ciekawe, do gry potrzebujecie subskrypcji Xbox Live Gold, ale w przypadku PlayStation nie potrzebujecie subskrypcji PlayStation Plus, tylko wspomniany wcześniej abonament.

Written By
More from Patryk

Mass Effect 3 dostępny dla subskrybentów PlayStation Plus

W ofercie PlayStation Plus zostanie udostępniona gra Mass Effect 3 w wersji...
Read More