The Division – twórcy wypowiadają się na temat trybów wieloosobowych

Kierownictwo firmy Ubisoft postanowiło wypowiedzieć się na temat gry The Division, która pojawi się na Xbox One oraz PlayStation 4. Tytuł stawia na kooperację oraz starcia między graczami.

The Division napędzane jest przez silnik graficzny Snowdrop.
The Division napędzane jest przez silnik graficzny Snowdrop.

Tom Clancy’s: The Division to gra wieloosobowa, która kładzie nacisk na starcia między graczami oraz kooperację. Firma Ubisoft w ostatnim okresie coraz mniej wypowiada się na temat tej produkcji, tym niemniej warto jest wczytać się w słowa twórców, którzy udzielili wywiadu redakcji Examiner. Oto w jaki sposób definiują oni tryby wieloosobowe w swojej najnowszej produkcji:

”Z innymi graczami spotkamy się na trzy różne sposoby. Pierwszy to Zielona Strefa, czyli swojego rodzaju centrum społeczności [miejsce, gdzie dostosowywać będziemy wygląd postaci, ekwipunek itd. – dop. red.], po którym można się swobodnie się poruszać i wchodzić w interakcje z innymi obecnymi graczami. Drugą metodą jest zaproszenie ludzi do twojej gry co-op (kooperacja), która składa się maksymalnie z czterech osób plus jednej dodatkowej grającej na urządzeniu mobilnym. Trzecim sposobem jest skorzystanie ze strefy walk Player vs Player, w której możesz zmierzyć się z innymi graczami.”

Wszystko wskazuje na to, że Nowy Jork zostanie podzielony na specjalne strefy, gdzie będziemy mogli spróbować swoich sił w starciu z innymi graczami. Tytuł ten nadal skrywa wiele tajemnic, ale widać że twórcy koncentrują się również na bezpośrednich starciach wielu graczy.

The Division trafi na konsole PlayStation 4 oraz na Xboksa One, a także na komputery osobiste. Obecnie planowana data premiery to jesień 2015 roku. Warto dodać, że data premiery zostało niedawno przesunięta, więcej informacji już wkrótce.

The Division to jedna z najładniej zapowiadających się gier na PlayStation 4 oraz Xbox One.
The Division to jedna z najładniej zapowiadających się gier na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Written By
More from Patryk

Dead Island trafi na ekrany kin, jesteście zainteresowani?

W sieci pojawiły się informacje na temat ekranizacji gry Dead Island. Firma...
Read More