The Division pozwoli Ci na posiadanie czterech postaci na jednym koncie

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące gry Tom Clancy’s The Division od Ubisoftu. Tytuł skierowany jest głównie dla grających po sieci i dziś dowiedzieliśmy się, ilu bohaterów będziemy mogli stworzyć na potrzeby gry.

Nadchodząca gra Tom Clancy’s The Division pozwoli graczom na stworzenie czterech niezależnych bohaterów już na samym początku zabawy i dowolnie się pomiędzy nimi przełączać z menu głównego. Dzięki temu rozgrywka będzie zróżnicowana, a sami grający mogą w dowolnym momencie wylogować się z gry i zmienić postać.

System w The Division jest bardzo podobny do tego, który zastosowała firma Bungie w grze Destiny. Tam również gracze otrzymali dostęp do kilku slotów, aby móc przygotować sobie kilku żołnierzy na potrzeby gry.

Decyzja o wprowadzeniu do rozgrywki czterech slotów na bohaterów jest motywowana możliwością ciągłego rozwoju oraz pomaganiem innym graczom. Przedstawiciele firmy Ubisoft są przekonani, że jeżeli tylko jeden z przyjaciół grającego będzie zaczynał swoją przygodę z The Division, a gracz będzie chciał mu w tym pomóc, to może to zrobić drugą i następną postacią. W jednym momencie gracz będzie mógł grać na wyższych poziomach, ale również zmienić postać i bawić się z innymi w już znanych lokacjach.

Tom Clancy’s The Division zadebiutuje w przyszłym roku na PlayStation 4, Xbox One i pecetach. Tytuł jest napędzany przez znakomity silnik Snowdrop i wygląda fenomenalnie. Jesteście zainteresowani najnowszą grą Ubisoftu?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=XkFagT4VhhE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fc39c366f2b66b49cdd183″]

Written By
More from Patryk

League of Legends – Riot Games ogłasza dwudniowe testy kreatora drużyn

Riot Games ogłosił dwudniowe testy nowej opcji, która trafi na serwery LIVE....
Read More