The Division i The Crew zostaną wydane w tym roku?

Firma Ubisoft stara się potwierdzać, że w roku 2014 zostaną wydane gry The Division i The Crew. Pierwsza z nich to wieloosobowa strzelanina TPP, zaś druga jest grą wyścigową. Oba tytuły mają trafić na PlayStation 4 i Xbox One.

banner-ubisoft-superdot-com_-br_

Ogłoszenie daty premiery gry Watch_Dogs przysporzyło w branży sporo zamieszania. Gra ma trafić do sprzedaży 27 maja, ale to nie jedyny tytuł od francuskiego dewelopera, na którego czekamy. Kolejna dwójka to wyścigi samochodowe na szeroką scalę The Crew i post apokaliptyczny shooter The Division. Oba tytuły mają trafić na rynek jeszcze w tym roku, co stara się potwierdzić samo Ubisoft. Wcześniej już spekulowano, że wyścigi zaliczą lekkie spóźnienie, ale finalnie trafią do graczy w 2014. Inaczej sprawa ma się z grą MMO, która na zeszłorocznym E3 spowodowała opad szczęki publiczności, dzięki technologii Snowdrop. Serwis Videogamer kontaktował się z francuzami w tej sprawie i wysnuł całkiem ciekawą analizę:

‚Wygląda na to, że The Crew zostanie wydane na rynek w tym roku. Nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby Ubisoft po cichu nie przesunął premiery The Division na przyszły rok. W pewnym momencie pojawić się musi kolejne Assassin’s Creed, dodajmy do tego jeszcze Watch_Dogs, które już puka do drzwi. Jako że wszyscy podniecamy się grą Ubisoftu [The Division], byłoby nie mądrym popędzać twórców do jej premiery.”

Za produkcję Watch_Dogs odpowiada Ubisoft z siedzibą we Francji, stąd też pośpiech w tej sprawie i mnóstwo siły przerobowej do ukończenia gry. The Division zaś to produkcja szwedzkiego oddziału firmy, który w spokoju długie nad tym całkiem ciekawym MMO. Nad The Crew pracuje studio Ivory Tower, dla których wyścigi będą rynkowym debiutem. Gra ma być odpowiedzą na cieszącą się olbrzymią popularnością serie Need For Speed. Trzymamy kciuki, aby był to debiut udany.

dzięki [Videogamer]

Written By
More from Patryk

Alien: Isolation – kolejny filmik prezentujący sposoby przetrwania na statku

Sega oraz Cretive Assembly opublikowali w sieci kolejny zwiastun promocyjny gry Alien:...
Read More