The Division – galeria świeżych screenów z gry

Tom Clancy’s The Division to gra studia Massive Entertainemnt, którą wyda firma Ubisoft. Tytuł jest przeznaczony na PlayStation 4 i Xbox One. W sieci pojawiły się nowe screeny z gry.

banner-ubisoft-superdot-com_-br_

Tom Clancy’s The Division otrzymało nową galerię screenów, które prezentują rozgrywki nocą, jak również panoramę miasta. Jest to kolejna paczka obrazków, które zostały opublikowane w najwyższej rozdzielczości, a ujęcia pochodzą z autentycznej rozgrywki. Muszę przyznać, że technologia Snowdrop robi duże wrażenie, głównie dzięki fenomenalnym efektom oświetlenia. Każdy obrazek jest naświetlony przez kilka źródeł światła, bogaty w odbicia i zmienne cieniowanie. Efekty świetlne, tak jak w realnym świecie, wpływają na otoczenie w różnoraki sposób – światło lampy inaczej reaguje na naszej sylwetce, niż naturalne promienie słońca. 

Za generowanie świata gry odpowiada oczywiście silnik Snowdrop – nowatorska technologia zaprojektowana na potrzeby przyszłych produkcji gier Ubisoftu. Wszystko jest tutaj na swoim miejscu. Począwszy od konstrukcji budynków, która jest naturalna, podatna na efekty pogodowe, aktywnie zmieniająca się podczas zmiennego oświetlenia, jak również reagujące na ostrzał i destrukcję. Co ciekawe, twórcy chwalą Snowdrop za prostotę w obsłudze, ponieważ większość elementów została opracowana wcześniej, a przy projektowaniu poziomów wystarczy wybierać je z zasobnika systemowego. Galeria ostrych jak brzytwa screenów jest do waszej dyspozycji. 

 

Written By
More from Patryk

Jak zmienił się Wiedźmin 3: Dziki Gon po ostatnich aktualizacjach?

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymało Day One Patch na PlayStation 4, Xbox...
Read More