The Division Beta – zapisz się do testów gry Ubisoftu

Już pod koniec tego roku odbędą się zamknięte beta testy gry Tom Clancy’s The Division, do której już teraz możecie zapisywać się wszyscy.

Szczęście uśmiechnie się tylko do nielicznych, bowiem kandydaci do zamkniętych beta testów będą wyłaniani za pośrednictwem skomplikowanego programu firmy Ubisoft. Warto jest jednak już dzisiaj zapisać się do testów.

Dzięki zamkniętym testom gry Ubisoftu będziecie mogli przetestować ją osobiście w gronie nielicznych. Warto bo Tom Clancy’s The Division na kolejnych materiałach wideo prezentuje stosunkowo wysoki poziom.

Jest jednak jeszcze jeden sposób, aby dostać się do zamkniętej wersji beta gry Tom Clancy’s The Division. Wystarczy złożyć zamówienie przedpremierowe na grę w dowolnym sklepie – najlepiej Uplay.

Testy beta gry The Division rozpoczynają się już tej zimy. W pierwszej kolejności dostęp do nich otrzymają właściciele konsoli Xbox One, później PlayStation 4 oraz blaszaki.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/06/28/the-division-beta-sign-ups-now-open-closed-beta-coming-first-to-xbox-one-in-winter/]

the-division-2

[interaction id=”558941d99903ebaf492eb979″]

Written By
More from Patryk

PlayStation Experience – LIVE, oglądajcie z nami!

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia razem z nami relacji na żywo z PlayStation...
Read More