The Crew – trzy nowe materiały wideo z PAX East

The Crew to gra studia Ivory Tower, które wraz z firmą Ubisoft zamierzają wydać ten tytuł na PlayStation 3 i Xbox One. Jest to gra wyścigowa, która stawia przede wszystkim na rozgrywki wieloosobowe.

11-04-29-23-04_0_nfs_the_run_banner

The Crew to gra wyścigowa oparta o konstrukcję otwartego świata przeznaczona do rozgrywek wieloosobowych. Tytuł zmierza na platformy nowej generacji, a za jego produkcję odpowiada firma Ivory Tower. W sieci pojawiły się nowe zapiski wideo z rozgrywki, które zarejestrowano na imprezie PAX East. Filmy udostępniła redakcji IGN, która stawiła się na Bostońskiej imprezie i zarejestrowała materiały wprost z rozgrywki na ekranie telewizora. Jakość materiału nie jest o tyle ważna, co sam przekaz. Mamy tutaj do czynienia z wyścigami off-road, a więc po otwartych połaciach terenu bez jakichkolwiek granic terenowych. Kolejne materiały to prezentacja jednego z miast w Stanach Zjednoczonych, które dane nam będzie odwiedzić. Trzeba podkreślić, ze gra bardzo przypomina swoim wyglądem serię Need for Speed, ale z czasów takich gier jak Underground. 

Tytuł trafi na rynek jeszcze w tym roku, a platformami docelowymi są PlayStation 4 i Xbox One. Tym nie mniej oficjalnej daty premiery na dzień dzisiejszy brak. Będzie to pierwszy z niewielu tytułów wyścigowych na wyżej wymienionych platformach. Poniżej możecie rzucić okiem na świeże materiały wideo z rozgrywki, zarejestrowana na imprezie PAX East.

Written By
More from Patryk

Spotify z podcastami i filmami video, czyli szczegóły konferencji giganta

Firma Spotify zdecydowała się przeprowadzić specjalną konferencję dotyczącą nowości, jakie zostaną wprowadzone...
Read More