The Crew – trailer prezentujący elementy tuningu w grze

W sieci udostępniono kolejny zwiastun promocyjny gry The Crew. Tym razem autorzy nagrania przedstawiają możliwości tuningu samochodów.

The Crew to wielka inwestycja firmy Ubisoft w gatunek gier wyścigowych na konsolach nowej generacji. Pytanie tylko, czy poradzi sobie z mocną konkurencją?
The Crew to wielka inwestycja firmy Ubisoft w gatunek gier wyścigowych na konsolach nowej generacji. Pytanie tylko, czy poradzi sobie z mocną konkurencją?

Ivory Tower od dłuższego czasu pracuje nad grą wyścigową dla firmy Ubisoft. W trakcie targów E3 poznaliśmy The Crew bliżej. Tytuł pojawi się na konsolach nowej generacji oraz komputerach osobistych.

W sieci pojawił się materiał wideo przedstawiający kilka rodzajów samochodów na różnych trasach. Producent stara się podkreślać, że głównym czynnikiem przewagi w walce o wyższą pozycję będzie ustawienie samochodu. Ivory Tower udostępni nam dużą ilość narzędzi pozwalających dostrajać do własnych potrzeb samochody. Dla wielu klas samochodów ustawienia będą inne, zależne od kategorii wyścigów. Inaczej ustawimy samochód do wyścigów typu ”Dirt”, zaś inaczej dla typowo asfaltowych zmagań.

Producent gry koncentruje się na różnorodności zabawy oraz rozmachu lokacji. Jak z pewnością wiecie, The Crew pozwoli nam na przejażdżkę po całych Stanach Zjednoczonych. Tytuł pojawi się pod koniec roku na Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 4 oraz PC.

Tags from the story
, , , , ,
Written By
More from Patryk

Tidal wystartowało, czyli muzyka wysokiej jakości dla każdego

Uruchomienie usługi Tidal było wielkim wydarzeniem muzycznym, w trakcie którego mogliśmy zobaczyć...
Read More