The Crew pozwoli nam zwiedzić wielką mapę Stanów Zjednoczonych

Podczas konferencji Ubisoftu zaprezentowano The Crew w akcji. Wyścigi samochodowe tego studia wyglądają całkiem przekonująco i pozwalają na eksplorację ogromnej mapy świata.

The Crew pozwoli nam na eksplorację ogromnej mapy USA, oraz zaawansowany tuning samochodowy.
The Crew pozwoli nam na eksplorację ogromnej mapy USA, oraz zaawansowany tuning samochodowy.

The Crew było jednym z punktów programu konferencji Ubisoftu podczas konferencji na targach E3. Wyścigowa marka trafi do oficjalnej sprzedaży już 11 listopada w wersjach na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Co więcej, francuski wydawca poinformował, iż już 23 lipca wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w testach przedpremierowych gry. 

The Crew będzie tytułem stawiającym przede wszystkim nacisk na rozgrywki sieciowe. Podczas konferencji padło sformułowanie, iż mamy do czynienia z ”grą MMO”. Tytuł pozwoli nam na eksplorację ogromnej wielkości mapy Stanów Zjednoczonych. Udostępniony świat pozwoli na przejechanie z jednego końca mapy do drugie bez ekranów ładowania. W takim przypadku autorzy gry posłużyli się przykładem trasy z Nowego Jorku do Kalifornii. 

W sieci opublikowano krótki materiał prezentujący rozgrywkę na trasie. Oczywiście nie zabraknie tak ukochanych przez fanów motoryzacji elementów jak tuning mechaniczny oraz wizualny. Ubisoft obiecuje, że zasiądziemy za kierownicami licencjonowanych samochodów, które dostroimy do własnych potrzeb. Rzućcie okiem na poniższy materiał i sami oceńcie, czy odpowiada Wam taki schemat rozgrywki?

Written By
More from Patryk

Sony udostępnia kolejną aktualizację PlayStation 4 oraz PlayStation 3

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat aktualizacji konsoli PlayStation 4...
Read More