The Crew – nowy zwiastun prezentujący ogromną mapę Stanów Zjednoczonych

W sieci został opublikowany nowy filmik promujący grę The Crew, który stara się nam uzmysłowić, z jak ogromną mapą będziemy mieli do czynienia w trakcie gry.

The Crew pozwoli nam na eksplorację ogromnej mapy USA, oraz zaawansowany tuning samochodowy.
The Crew pozwoli nam na eksplorację ogromnej mapy USA, oraz zaawansowany tuning samochodowy.

Autorzy gry The Crew, a więc studio Ivory Tower, zapowiadali wcześniej, że tytuł z dniem dzisiejszym wejdzie w fazę testów beta. Dzięki temu możemy delektować się kolejnymi fragmentami z rozgrywki, które tym razem naświetlają nam ogromną mapę Stanów Zjednoczonych, która skrywa w sobie ogrom możliwości oraz mnóstwo pomniejszych tras. Testy gry na komputerach osobistych trwać będą do dnia 25 lipca, a jeżeli tylko jesteście zainteresowani spróbowaniem sił w testowaniu gry, powinniście udać się na stronę oficjalną

Testy pozwalają śmiałkom poruszać się po całej mapie Stanów Zjednoczonych, ale możliwość interakcji oraz zadań została znacząco uszczuplona. Misje i wyzwania możemy rozgrywać tylko w dwóch regionach, mianowicie Midwest oraz na Wybrzeżu. Oczywiście gracze będą mieli możliwość wspólnych rozgrywek na wyżej wymienionych obszarach. Na ten moment nie wiemy nic na temat udostępnienia wersji testowej na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. 

The Crew było jednym z punktów programu konferencji Ubisoftu podczas konferencji na targach E3. Wyścigowa marka trafi do oficjalnej sprzedaży już 11 listopada w wersjach na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Mamy pierwszy gameplay z gry Resident Evil Umbrella Corps

Capcom poszukuje nowej formuły dla swojej kultowej marki Resident Evil. Ostatnio zapowiedziano...
Read More