The Crew – jak gra sobie radzi na ustawieniach Ultra?

W sieci pojawiła się bardzo ciekawa prezentacja gry The Crew uruchomionej na ustawieniach Ultra. Tytuł dostępny jest również na PC, stąd też warto sprawdzić jakość tej wersji.

The Crew pozwoli nam na eksplorację ogromnej mapy USA, oraz zaawansowany tuning samochodowy.
The Crew pozwoli nam na eksplorację ogromnej mapy USA, oraz zaawansowany tuning samochodowy.

Twórcy The Crew zapowiadali, iż ich wyścigowa produkcja nie ucierpi z powodu błędów przy premierze, które trapiły chociażby Assassin’s Creed: Unity. Jak się okazało, Serkan Hasan miał rację, bowiem wyścigowe MMO poradziło sobie znakomicie zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach stacjonarnych.

Serwis DSO Gaming zdecydował się opublikować filmik przedstawiający rozgrywkę z tej produkcji uruchomioną na ustawieniach Ultra. Jeżeli ktoś z Was dysponuje edycją na komputery osobiste, to powinien liczyć się z koniecznością posiadania specyfikacji co najmniej na poziomie Intel i7 4930K z 8GB RAM, jak również kartą pamięci NVIDIA GTX690 oraz systemem Windows 8.1 64-bit.

The Crew na konsolach stacjonarnych działa w jakości 1080p ale 30 klatkach na sekundę. Na komputerach osobistych możliwa jest oczywiście wyższa jakość animacji, o czym świadczyć może poniższy filmik. Użytkownicy przeglądarki Chrome mogą przełączyć jakość wideo na 1080p/60 fps, aby w pełni cieszyć się najwyższą jakością. Co by nie napisać, gra prezentuje się okazale.

[dzięki – http://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/the-crew-pc-performance-analysis/]

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy datę premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain?

Na oficjalnej stronie sklepu Microsoft Store pojawił się wpis dotyczący Metal Gear...
Read More