The Crew – informacje o ostatnich beta testach gry

The Crew to gra samochodowa z otwartym światem, za którą odpowiedzialne jest studio Ivory Tower oraz firma Ubisoft. Do sieci trafiły informacje dotyczące beta testów na konsolach ósmej generacji.

The Crew pozwala graczom na zwiedzenia całych Stanów Zjednoczonych.

Premiera The Crew zaplanowana jest na grudzień, jednakże twórcy postanawiają przeprowadzać beta testy. Ubisoft już kilkakrotnie przeprowadzał testy swojej najnowszej gry wyścigowej. Francuska firma doszła jednak do wniosku, że na kilka dni przed premierą warto jeszcze raz zaprosić graczy do otwartych już tym razem testów, które potrwają od 25 do 27 listopada.

Warto wspomnieć, że The Crew daje graczom możliwość zwiedzenia całych Stanów Zjednoczonych odwzorowanych w odpowiedniej skali. Tytuł ten daje również sporą możliwość kustomizacji i personalizacji samochodów, co zapewne ucieszy niejednego fana gier wyścigowych, którzy pamiętają kultowe już Need for Speed Underground 2, czy też Most Wanted.

The Crew zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 2 grudnia tego roku.

[dzięki- http://www.vg247.com/2014/11/20/the-crew-beta-ps4-xbox-one-2/]

More from Mikołaj Ciesielski

6 godzin rozgrywki Dragon Age: Inkwizycja dla posiadaczy Xboksów One

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG. Posiadacze Xboksów...
Read More