The Crew będzie otrzymywało darmowe dodatki i aktualizacje

Autorzy gry The Crew zapowiedzieli, iż po premierze będą udostępniane bezpłatne dodatki, które wpłyną pozytywnie na jakość rozgrywki. Premiera gry na PlayStation 4, Xbox One oraz PC w listopadzie.

The Crew jest pierwszym, tak dużym projektem samochodowym na konsolach nowej generacji, który kładzie nacisk na zabawę wieloosobową.
The Crew jest pierwszym, tak dużym projektem samochodowym na konsolach nowej generacji, który kładzie nacisk na zabawę wieloosobową.

Gra wyścigowa z otwartym światem The Crew będzie otrzymywała sukcesywne wsparcie od momentu premiery na rynku w listopadzie tego roku. Firma Ivory Tower obiecuje, że dodatkowa zawartość oraz aktualizacje będą dostępne bez dodatkowych opłat. Na ten temat postanowił wypowiedzieć się jeden z twórców gry, niejaki  Julian Gerighty chce jak najdłużej przytrzymać potencjalnych graczy przy The Crew.

Aktualizacje oraz dodatkowa zawartość mają być odpowiedzią na krytykę modelu mikropłatności, który również znajdzie zastosowanie w grze Ivory Tower. Za prawdziwą walutę będziecie mogli zakupić tylko drogie części tuningowe, zamiast odblokowywać je w sposób naturalny poprzez rozgrywkę. Producent kładzie nacisk na balans rozgrywki, tym samym nie chcąc pójść zbyt daleko w jedną, lub też drugą stronę. 

Wyścigowa marka trafi do oficjalnej sprzedaży już 11 listopada w wersjach na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Co więcej, francuski wydawca poinformował, iż już 23 lipca wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w testach przedpremierowych gry. Więcej informacji już wkrótce.

[dzięki – videogamer]

Written By
More from Patryk

Zwolnienia w Evolution Studios, czyli ekipie odpowiedzialnej za Driveclub

W studiu odpowiedzialnym za grę Driveclub dochodzi do restrukturyzacji, czyli zwolnień. Evolution...
Read More