The Amazing Spider- Man 2 nie pojawi się na Xbox One

Nie jest to oficjalna informacja, ale wszystko wskazuje na to, że The Amazing Spider- Man 2 nie pojawi się na najnowszej konsoli Microsoftu. Przypomnijmy, że gra ma trafić do sprzedaży 29 kwietnia tego roku na PlayStation 3 i 4, Xboxa 360, WiiU, Nintendo 3DS oraz na komputery osobiste.


29 kwietnia gra ma trafić do sprzedaży w Ameryce, a 2 maja pojawi się w Europie. Platformy docelowe to wspomniane już konsole Sony, Nintendo i Microsoftu. Nic nie wskazuje na to, by premiera gry miała ulec zmianie. Inaczej sprawa się ma w platformach. Wszystko wskazuje na to, że gracze, którzy posiadają najnowszą konsolę Microsoftu nie zagrają w The Amazing Spider- Man 2. Na stronie studia Beenox, które odpowiedzialne jest za najnowsze przygody Petera Parkera nie znajdziemy już pudełka w wersji na Xboxa One

The Amazing Spider- Man 2 to przygodowa gra akcji osadzona w komiksowej wersji Manhattanu. Pod względem fabularnym gra kontynuuje wydarzenia przedstawione w The Amazing Spider- Man z 2012 roku. Obie odsłony łączą pewne wątki i sceny, ale podążają odrębnymi ścieżkami. W nowej odsłonie bohater otrzymał pokaźny zestaw nowych ciosów, a podczas walk będzie mógł wykorzystać różne rodzaje sieci. Rozbudowano również sekcje poruszania się Peterem Parkerem w stroju cywilnym. W tej części będą to pełnoprawne misje, które będą miały na celu prowadzenie dochodzeń. Technologicznie gra nie odbiega standardem temu, co zaobserwowaliśmy w pierwszej odsłonie serii. The Amazing Spider-Man 2 to typowy średniak, który zapowiada się lepiej tylko na platformach nowej generacji, a być może jedynie na jednej z nich.

More from Mikołaj Ciesielski

Sprawdźcie najnowsze promocje na PlayStation Store, a także Okazje Tygodnia

Jak w każdą środę w PlayStation Store pojawiają się nowe promocje oraz...
Read More