The Amazing Spider-Man 2 i pierwsze fragmenty z rozgrywki

The Amazing Spider-Man 2 to gra wspierająca premierę filmu Niesamowity Spider-Man 2, który już niebawem trafi na ekrany polskich kin. Za tytuł odpowiada firma Beenox Inc, która opublikowała w sieci zapiski z rozgrywki w ten tytuł.

spiderman-banner-3

Osoby oczekujące powrotu pająka na sklepowe półki już niebawem zaspokoją własny głód. Na ekrany kin, 25 kwietnia tego roku, wchodzi film Niesamowity Spider-Man 2. Gra o tym samym tytule trafi do Europy 2 maja na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Wii U, 3DS oraz na komputerach osobistych. Twórcy The Amazing Spider-Man 2, firma Beenox wespół z wydawcą gry, czyli Activision, opublikowali w sieci świeże zapiski wideo z rozgrywki. Nagranie pochodzi z wersji gry na platformę Xbox 360 i możemy na nim obejrzeć walkę z oprychami, swobodną eksplorację miasta, jak również wspominane wcześniej przez nas elementy skradankowe. 

Produkcja jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń obserwowanych przy okazji pierwszej części gry. The Amazing Spider-Man 2 to przygodowa gra akcji osadzona w cyfrowym Manhatanie. Sama zabawa polega na eksplorowaniu miasta, głównie za pomocą pajęczych lin i walce z bandytami. Względem części poprzedniej autorzy rozbudowali system walki oraz poruszania i dodali system premiujący szlachetne zachowania. Druga część gry ma stanowić naturalne rozwinięcie patentów opracowanych przy okazji pierwowzoru. Wszyscy Ci, którzy oczekują po tej grze poziomu znanego chociażby z gier o Batmanie powinny wiedzieć, że to nie ten samo poziom ani styl rozgrywki. Fanom pająka jednak mogę polecić The Amazing Spider-Man 2, chociażby z tego względu, że na rynku mało jest gier jakościowych na podstawie bohaterów komiksów Marvela.

Written By
More from Patryk

Zobaczcie piękne screeny z gry Fallout 4

Firma Bethesda udostępniła oficjalne screeny z gry Fallout 4, która pojawi się...
Read More