The Amazing Spider-Man 2 i pierwsze fragmenty z rozgrywki

The Amazing Spider-Man 2 to gra wspierająca premierę filmu Niesamowity Spider-Man 2, który już niebawem trafi na ekrany polskich kin. Za tytuł odpowiada firma Beenox Inc, która opublikowała w sieci zapiski z rozgrywki w ten tytuł.

spiderman-banner-3

Osoby oczekujące powrotu pająka na sklepowe półki już niebawem zaspokoją własny głód. Na ekrany kin, 25 kwietnia tego roku, wchodzi film Niesamowity Spider-Man 2. Gra o tym samym tytule trafi do Europy 2 maja na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Wii U, 3DS oraz na komputerach osobistych. Twórcy The Amazing Spider-Man 2, firma Beenox wespół z wydawcą gry, czyli Activision, opublikowali w sieci świeże zapiski wideo z rozgrywki. Nagranie pochodzi z wersji gry na platformę Xbox 360 i możemy na nim obejrzeć walkę z oprychami, swobodną eksplorację miasta, jak również wspominane wcześniej przez nas elementy skradankowe. 

Produkcja jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń obserwowanych przy okazji pierwszej części gry. The Amazing Spider-Man 2 to przygodowa gra akcji osadzona w cyfrowym Manhatanie. Sama zabawa polega na eksplorowaniu miasta, głównie za pomocą pajęczych lin i walce z bandytami. Względem części poprzedniej autorzy rozbudowali system walki oraz poruszania i dodali system premiujący szlachetne zachowania. Druga część gry ma stanowić naturalne rozwinięcie patentów opracowanych przy okazji pierwowzoru. Wszyscy Ci, którzy oczekują po tej grze poziomu znanego chociażby z gier o Batmanie powinny wiedzieć, że to nie ten samo poziom ani styl rozgrywki. Fanom pająka jednak mogę polecić The Amazing Spider-Man 2, chociażby z tego względu, że na rynku mało jest gier jakościowych na podstawie bohaterów komiksów Marvela.

Written By
More from Patryk

PlayStation Vita Zwierzaki już dostępne na Twojej konsoli!

Firma Sony udostępniła grę PlayStation Vita Zwierzaki, która jest przyjemną dla oka...
Read More