The Amazing Spider- Man 2 dostępny na Xboxa One!

THE AMAZING SPIDER- MAN 2 TO KOLEJNA ODSŁONA GIER, KTÓREGO GŁÓWNYM BOHATEREM JEST JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH POSTACI KOMIKSOWYCH, CZYLI SPIDER- MAN. PREMIERA MIAŁA MIEJSCE W ZESZŁYM TYGODNIU NA PC, PLAYSTATION 4, PLAYSTATION 3, XBOKSIE 360 ORAZ NA WIIU

Mimo wielu zawiłości Człowiek- pająk i jego nowe przygody trafią na nową konsole Microsoftu.

Niedawno informowaliśmy, że The Amazing Spider- Man 2 nie ukaże się na Xboksie One. Dziś jest już pewne, że będzie inaczej, choć można powiedzieć, że jest inaczej. Najnowsze przygody Spider- Mana można już zakupić poprzez cyfrową dystrybucje. Twórcy gry zapewniają, że już niedługo w sklepach pojawią się pudełkowe wersje gry. Kiedy to nastąpi? Na razie wiadomo, że na początku maja. Jest to dość dziwny termin, ponieważ jak każdy zdążył zauważyć początek dobiega końca. Fani Człowieka- pająka, którzy posiadają Xboxa One muszą uzbroić się w cierpliwość, chyba, że niepotrzebne im pudełko.

The Amazing Spider- Man 2 to przygodowa gra akcji osadzona w komiksowej wersji Manhattanu. Pod względem fabularnym gra kontynuuje wydarzenia przedstawione w The Amazing Spider- Man z 2012 roku. Obie odsłony łączą pewne wątki i sceny, ale podążają odrębnymi ścieżkami. W nowej odsłonie bohater otrzymał pokaźny zestaw nowych ciosów, a podczas walk będzie mógł wykorzystać różne rodzaje sieci. Rozbudowano również sekcje poruszania się Peterem Parkerem w stroju cywilnym. W tej części będą to pełnoprawne misje, które będą miały na celu prowadzenie dochodzeń. Technologicznie gra nie odbiega standardem temu, co zaobserwowaliśmy w pierwszej odsłonie serii. The Amazing Spider-Man 2 to typowy średniak, który zapowiada się lepiej tylko na platformach nowej generacji.

More from Mikołaj Ciesielski

Ekranizacja The Last of Us będzie się różnić względem pierwowzoru

Niedawno na rynek trafiła poprawiona wersja The Last of Us  z podtytułem...
Read More