Terraria zadebiutuje na 3DS oraz WiiU na początku 2016 roku

Choć większość graczy zdążyła już sprawdzić ciekawą produkcje o tytule Terraria, to warto zaznaczyć, iż wciąż nie trafiła ona na wszystkie najważniejsze platformy, jednakże już niedługo ulegnie to zmianie.

Terraria to dwuwymiarowa platformówka, która niektórym może niejako przypominać Minecrafta. Również w tym tytule głównym zadaniem gracza jest zbieranie surowców, eksploracja otwartego świata i budowanie różnego rodzaju konstrukcji. Nic więc dziwnego, że nazywana jest dwuwymiarowym Minecraftem.

Niektórzy gracze wciąż nie sprawdzili to produkcji, a to wszystko za sprawą tego, iż Terraria nie zadebiutowała na konsolach Nintendo, czyli przenośnym 3DS oraz WiiU. Jednakże wszyscy posiadacze sprzętów Nintendo mogą być spokojni, bowiem główny deweloper ze studia Re- Logic zapewnił, że Terraria zadebiutuje na 3DS oraz WiiU na początku 2016 roku.

Warto wspomnieć, że do tej pory dwuwymiarowy Minecraft trafił na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Xbox One oraz Xbox 360 oraz na urządzenia mobilne. Już niedługo lista platform poszerzy się o kolejne dwie konsole.

[dzięki- http://www.vg247.com/2015/07/31/terraria-coming-to-3ds-and-wii-u-in-early-2016/]

terraria_new

More from Mikołaj Ciesielski

Evolve- twórcy udostępnili pierwszą infografikę zawierającą statystyki

Evolve zadebiutowało na rynku w zeszłym tygodniu. Twórcy gry, czyli ekipa Turtle...
Read More