Telltale Games, twórcy The Walking Dead oraz The Wolf Among Us, pracują nad nową marką

Studio Telltale Games, twórcy takich gier jak The Walking Dead oraz The Wolf Among Us, pracują aktualnie nad zupełnie nową marką, która pojawi się najpewniej między innymi na PlayStation 4 oraz Xbox One.

The Walking Dead jest dostępne na wielu platformach, w tym PlayStation 3, Xboksie 360, PC, iOS oraz PlayStation Vita.
The Walking Dead jest dostępne na wielu platformach, w tym PlayStation 3, Xboksie 360, PC, iOS oraz PlayStation Vita.

Telltale Games znane jest przede wszystkim z licencjonowanych gier wideo na podstawie chociażby marek The Walking Dead, The Wolf Among Us czy ostatnio Gry o Tron. Jak się jednak okazuje, autorzy tych bestsellerów pracują w zaciszu studia nad autorską marką, która pojawi się na najpewniej na konsolach stacjonarnych oraz komputerach klasy PC.

Serwis Polygon opublikował oświadczenie kierownictwa Telltale Games, które potwierdza rozpoczęcie wstępnych prac nad zupełnie autorską marką. Firma przekonana jest o słuszności swoich działań i jest spokojna o przyszłość. Kierownictwo podkreśla, że już teraz pracują oni w oparciu o bardzo silne marki, a gdy do tego dorzucą jeszcze autorski projekt, może być jeszcze lepiej.

Niestety, nie ujawniono konkretnych informacji na temat tego projektu. Producent aktualnie zajmuje się kolejnym sezonem The Walking Dead, marką The Wolf Among Us, współpracuje z telewizją HBO przy produkcji Gry o Tron, jak również przygotowuje Tales from the Borderlands. To jednak nie koniec, bowiem należy pamiętać o projekcie Minecraft: Story Mode, którym również zajmuje się ten producent.

Czekamy zatem na konkretne informacje w sprawie nowej marki. Należy zadać sobie pytanie: gry w jakich klimatach najbardziej oczekują fani twórczości Telltale Games? Macie jakieś osobiste pragnienia?

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/walking-dead-dev-telltale-confirms-new-ip-in-devel/1100-6424606/]

The Walking Dead odniosło niebywały sukces, aktualnie czekamy na kolejny sezon!
The Walking Dead odniosło niebywały sukces, aktualnie czekamy na kolejny sezon!
Written By
More from Patryk

Sprawdź wysokiej jakości gameplay z gry Project CARS

W sieci pojawiają się kolejne materiały wideo z Project CARS. Gameplay z...
Read More