Telltale Games przygotuje grę o Batmanie, zapowiedziano na The Game Awards 2015

Na imprezie The Game Awards 2015 doszło do zaskakującej zapowiedzi. Firma Telltale Games zajmuje się produkcją przygodowej gry o Batmanie!

Twórcy gier The Walking Dead, The Wolf Among Us oraz The Game of Thrones przygotowują produkcję, której głównym bohaterem bedzie Mroczny Rycerz z Gotham City, czyli popularny Batman.

Twórcy kasowych produkcji pokroju The Walking Dead, The Wolf Among Us, czy Gry o Tron przygotowują właśnie kolejną przygodówkę. Wybór padł na historię z udziałem Bruce’a Wayne’a, który jest zamaskowanym stróżem prawa w mieście Gotham. W sieci pojawił się nawet trailer najnowszej gry Telltale Games. Generalnie całość wygląda bardzo podobnie do innych gier tego producenta, ale miejmy nadzieję, że będzie się wyróżniać dobrym scenariuszem.

Produkcja zadebiutuje najprawdopodobniej już w przyszłym roku, a platformami docelowymi będą komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Więcej informacji na temat gry Telltale Games powinniśmy uzyskać już w przyszłym roku. Pamiętajmy że firma ma ręce pełne roboty, bo przecież pracuje nad innymi przygodówkami, jak chociażby dalszymi przygodami ze świata Borderlands czy Gry o Tron. Poniżej możecie zobaczyć wspomniany trailer. Nie jest on przesadnie bogaty w treść, ale warto odnotować jego prezentację na Projekt Konsola.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=GNmo1rsl13c” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5655a559b8db3ddc5e7579c4″]

Written By
More from Patryk

Świąteczny konkurs z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, a w nim do wygrania miecz Geralta!

CD Projekt RED, twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zdecydowali się rozpisać...
Read More