Tekken 7: zobacz mnóstwo materiałów z gry Bandai Namco

Tekken 7 to produkcja Bandai Namco i Katsuhiro Harady, która pojawi się w tym roku na PlayStation 4 oraz Xbox One. Sprawdźcie kolejny gameplay z tej produkcji, a nawet kilka.

Tekken_banner

Niestety na chwilę obecną gra Tekken 7 od firmy Bandai Namco jest dostępna tylko i wyłącznie na japońskich automatach. Tytuł jednak można było zobaczyć, i ograć, na imprezie branżowej NorCal Regionals 2015. Dzięki temu na YouTube pojawiło się kilka materiałów z tej wspaniale zapowiadającej się bijatyki.

Tekken 7 w tym roku będzie miało bardzo poważną konkurencję, bowiem już na dniach na rynku pojawi się Mortal Kombat X w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Gra NetherRealm Studio ma jednak zupełnie inny charakter, a klasyczny Tekken, to jednak coś równie interesującego.

Gameplay udostępniony na YouTube może się podobać, szczególnie fanom klasycznych gier z tej serii. Katsuhiro Harada, producent gry, najwyraźniej zaprzestał umieszczać tutaj infantylnych i lekko ”przesadzonych” zawodników, choć nowych twarzy nie zabraknie. Tytuł opiera się głównie na znanej ekipie, która na poniższych fragmentach wideo radzi sobie znakomicie.

Filmiki możecie obejrzeć w przeglądarce Chrome w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Materiałów jest kilkanaście, warto więc jest odwiedzić kanał ich autora. Poniżej możecie obejrzeć jeden po drugim.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/04/10/tekken-7-watch-over-seven-hours-of-fantastic-gameplay-in-shiny-1080p-60-fps/]

Written By
More from Patryk

Geralt poluje na potwory, czyli nowy gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Redakcja IGN w programie IGN First zaprezentowała nowy gameplay z gry Wiedźmin...
Read More