Tekken 7 – twórcy przedstawiają Lucky Chloe, nową zawodniczkę

Namco udostępnili zwiastun oraz galerię dotyczącą nowej bohaterki Tekken 7. Poznajcie sympatyczną Lucky Chloe, która zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

Marka Tekken obchodziła w ostatnim okresie również okrągłą rocznicę – 20 urodziny obecności na rynku. Seria bezsprzecznie kojarzy się z konsolami PlayStation, toteż również siódma odsłona serii pojawi się na PlayStation 4. Dowiedzieliśmy się o nowej bohaterce, która zasili grupkę legendarnych już zawodników. Poznajcie Lucky Chloe, kolejną kobietę w Tekken 7!

Gra jest nadal w fazie produkcji, ale twórcy już teraz udostępniają nam kolejne nowinki i materiały jej dotyczące. W sieci pojawił się filmik oraz galeria przedstawiająca nam nową postać w osobie Lucky Chloe – nowej zawodniczce w Tekken 7.

Namco ponownie wprowadza kolorową – dosłownie i w przenośni, postać do puli dostępnych zawodników. Może ona nie przypaść do gustu fanom klasycznych postaci, ale najwyraźniej twórcy zdecydowali się na wprowadzenie nieco ”przerysowanej” postaci do świata gry. Poniżej możecie obejrzeć wspomniane materiały wideo oraz sylwetkę Lucky Chloe.

Więcej informacji na temat gry powinniśmy otrzymać w nadchodzącym okresie. Na ten moment wiemy tyle, że Tekken 7 oparte jest o technologię Unreal Engine 4 i wygląda bardzo porządnie. Premiera najpewniej na PlayStation 4 oraz Xbox One, ale dokładnej daty debiutu nadal brak.

Jak Wam się widzi kolorowa Lucky Chloe?
Jak Wam się widzi kolorowa Lucky Chloe?

Written By
More from Patryk

Video: Czy warto jest czekać na premierę gry Far Cry: Primal?

Prehistoria, jaskiniowcy, oklepane elementy rozgrywki i komercja. Czy Far Cry Primal uda...
Read More