Tekken 7 – nowy, fenomenalny zwiastun prosto z Comic-Con!

Legendarna bijatyka firmy Capcom została zaprezentowana podczas imprezy Comic-Con. Pierwszy w pełni oficjalny zwiastun zaprezentowano szerszej widowni. Jednym słowem – wielka seria wraca!

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

Impreza Comic-Con trwa w najlepsze, a co za tym idzie, prezentowane są na niej kolejne zwiastuny oraz materiały wideo z wielu gier. Najgorętszym punktem imprezy okazał się jednak nowy, oficjalny zwiastun znanej i kochanej przez miliony graczy bijatyki Tekken 7. Król żelaznej pięści powraca!

Fabuła w tej serii jest czymś niezwykle złożonym i trudnym do ogarnięcia dla przeciętnego gracza. Siódma odsłona serii, jako jedna z niewielu bijatyk na rynku, po raz kolejny stawia na ciekawy scenariusz oraz wybitną historię. Filmik jest stonowany i spokojny, jedynym pompatycznym elementem jest tutaj świetna muzyka. Wszystko wskazuje na to, że historia siódmej odsłony serii będzie skupiona wokół postaci Jun Kazama, a więc matce Jina Kazamy oraz kobiecie legendarnego wojownika, jakim bez wątpienia był Kazuya Mishima. Kobieta wypowiada intrygujące słowa podczas filmiku: ”Jeśli umrę, jeśli nie będę mogła powstrzymać Heihachiego, wtedy ty musisz zrobić to dla mnie”. Wygląda więc na to, że to własnie Heihachi Mishima będzie po raz kolejny antagonistą całej historii.

Tekken 7 będzie dostępne na Xbox One oraz PlayStation 4. Gra jest projektowana na podstawie Unreal Engine 4, a więc o jakość oprawy graficznej powinniśmy być spokojni. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na konkretne fragmenty prezentujące starcia pomiędzy zawodnikami. Jedno jest pewne – marka wraca i pozamiata konkurencją!

Written By
More from Patryk

Dodatek DLC Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious za darmo na konsolach Xbox

Firma Microsoft zapowiedziała dodatek DLC do gry Forza Horizon 2 w klimatach...
Read More