Tekken 7 oficjalnie zapowiedziany na PlayStation 4 z nowym zwiastunem

Na Paris Games Week rozwiązał się worek z materiałami wideo i zapowiedziami nowych gier od Sony. Jednym z ekskluzywnych filmików okazał się najnowszy trailer gry Tekken 7.

Katsuhiro Harada pojawił się na imprezie Paris Games Week w Paryżu, aby zapowiedzieć i zaprezentować swoją najnowszą produkcję. Tekken 7 pojawi się na PlayStation 4 (i Xbox One), a na konferencji Sony mogliśmy zobaczyć konkretnie zrealizowany trailer gry, która na konsolach wygląda niesamowicie.

Harada wraz Bandai Namco zapowiedzieli podczas Paris Games Week, że edycja konsolowa gry Tekken 7 będzie wyposażona w nowe, ekskluzywne dodatki. Najprawdopodobniej mowa tutaj o dodatkowych zawodnikach, ale wszystkiego dowiemy się dopiero przed premierą gry na konsolach.

Co ciekawe, Katsuhiro Harada przywiózł do Paryża znakomity trailer gry, który możliwe że zdradza kilka z tych ekskluzywnych dodatków. Podczas filmiku pojawiają się logotypy wszystkich poprzednich odsłon serii Tekken. Zabieg umieszczania klasycznych części tej serii miał już miejsce podczas premiery poprzednich gier na PlayStation 3, więc bardzo prawdopodobne, że również Tekken 7 będzie wyposażony w kultowe już dzisiaj klasyki.

Poniżej możemy zobaczyć najnowszy trailer gry Bandai Namco. Oczywiście udział w nagraniu wzięła plejada gwiazd tej serii, ale również debiutanci. Nadal czekamy na potwierdzenie daty premiery, ale to już powinno nastąpić niebawem.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=sfqoraQvCsk” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56307f59afdd55437cd69fba”]

Written By
More from Patryk

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited – szczegóły dotyczące rozdzielczości

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited to gra MMORPG, która w czerwcu...
Read More