Tej jesieni dostępna będzie nowa, biała wersja PlayStation 4

Sony zapowiedziało na targach E3 nową wersję kolorystyczną konsoli PlayStation 4. W sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia produktu, cena oraz zawartość budle packa.

Konsola PlayStation 4 jest w stanie bez większych problemów generować grafikę w rozdzielczości 1080p oraz 60 FPSach.
Konsola PlayStation 4 jest w stanie bez większych problemów generować grafikę w rozdzielczości 1080p oraz 60 FPSach.

Koncern Sony podczas targów E3 zapowiedział dwa ciekawe warianty swoich konsol. Pierwszym z nich była zapowiedź dostępności PlayStation TV na zachodnich rynkach, a drugim nowa wersja kolorystyczna PlayStation 4. Poznajcie malowanie ”Glacier”, czyli konsolę Sony o barwie lodowca.

Sony Computer Entertainment zapowiedziało nowy zestaw wraz z akcesoriami, który trafi na rynek jeszcze tej jesieni. Możecie spodziewać się kompletnie odmienionych kontrolerów, które będą oferowane w barwach białej, jak również ‚urban”, czyli białe, czarne oraz szare plamki. Oba kontrolery wyglądają dość efektownie i trzeba przyznać, że Sony wie jak urozmaicać stylistycznie swoje urządzenia. 

Koncern planuje przede wszystkim rozwinąć skrzydła przy pomocy premiery Destiny. Poniżej możecie rzucić okiem na zdjęcia zestawu wraz z grą Bungie. Tej jesieni będzie on dostępny w sklepach na terenie Europy. Cena została ustalona na poziomie 439 Euro. Jeżeli ktoś chciałby zakupić tylko konsolę, bez gry Destiny, to będzie go to kosztowało 399 Euro. Kontrolery również możecie zakupić osobno, ich wartość została ustalona na kwotę 59 Euro. Do zestawów z konsolą zostanie dorzucony kod na miesięczną subskrypcje PlayStation Plus. 

[dzięki –AGB]

 

Written By
More from Patryk

Sześcioosobowy tryb multiplayer w Dark Souls 3?

Właśnie poznaliśmy zupełnie nowe informacje na temat gry Dark Souls 3. Jeden...
Read More