Tego lata zagramy w Resident Evil 2 Reborn od Invader Games

Resident Evil 2 to absolutnie gra mojego życia. Pierwsza którą ukończyłem, zafascynowałem się i powtarzałem ile tylko mogłem. Klasyka i najlepszy sequel w historii gier wideo. Zagralibyście w Remake?

Capcom od wielu lat jest proszony o kompletny Remake gry Resident Evil 2 z roku 1998 na PlayStation. Gra idealna i genialna w założeniach, która niesamowicie rozwijała niemniej genialną pierwszą część serii. Od wielu lat jednak Capcom odmawia zajęcia się tym projektem, więc fani sami się za niego zabrali.

Dokładniej mowa tutaj o małym studiu Invader Games z Włoch, które od kilkunastu miesięcy zajmuje się grą Resident Evil 2 Reborn w oparciu o silnik graficzny Unreal Engine. Efekty są znakomite, a w pełną wersję zagramy tego lata.

Szkoda tylko niewykorzystanej okazji, bo pełnoprawną produkcją tej gry powinno zająć się profesjonalnie Capcom. Jeżeli tak małe studio może wykonać tak ciężką pracę i uzyskać zadowalające efekty, to co mogliby wyczynić tutaj specjaliści z japońskiego giganta?

Osadzony na silniku Unreal Engine 4 Resident Evil 2 Reborn ma zostać udostępniony do pobrania na PC jeszcze w to lato. Poniżej możecie zapoznać się z najnowszymi materiałami z tej ambitnej gry.

 

 

[interaction id=”55a0bfcd529840a30ebd7e91″]

Written By
More from Patryk

Trzydzieści minut z Assassin’s Creed: Rogue

W sieci został udostępniony nowy materiał wideo z Assassin’s Creed: Rogue. Filmik...
Read More