Tego jeszcze nie było. Trailer Project C.A.R.S. w 4K!

W sieci udostępniono najnowszy zwiastun gry Project C.A.R.S. który został opracowany w technologi 4K. Zapraszamy na przejażdżkę po Lazurowym Wybrzeżu w najwyższej rozdzielczości.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Wielka premiera gry Project C.A.R.S. zbliża się wielkimi krokami. Tytuł trafi na rynek w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste już w listopadzie tego roku. Autorzy gry postanowili uraczyć nas kolejnym zwiastunem promocyjnym, który tym razem został zmontowany w jakości 4K (2160p). Na konsolach stacjonarnych taka rozdzielczość nie zostanie uzyskana, ale myślę że warto sprawdzić, jak tytuł wygląda przy takich parametrach na komputerach osobistych.

Wyścig prezentuje nam Lazurowe Wybrzeże oraz pojazd Ford Focus RS, który prezentuje się wyśmienicie. Największe wrażenie robi jednak widok z kokpitu samochodu oraz mnóstwo szczegółów karoserii, które przygotowano z należytą starannością. Biorąc pod uwagę, że ten tytuł zostanie zaprojektowany również na technologię wirtualnej rzeczywistości (Oculus Rift), trzeba przyznać, że szykuje się nam gra warta uwagi. Autorzy gry z pewnością udostępnią grywalną wersję demonstracyjną Project C.A.R.S. na targach gamescom 2014, które odbywać się będą w dniach 13-17 sierpnia. 

Premiera gry, tak jak wspominałem wcześniej, ma odbyć się w listopadzie tego roku. Tytuł trafi na konsole Xbox One oraz PlayStation 4, jak również komputery osobiste. Najnowszy zwiastun możecie sprawdzić poniżej, jesteście zainteresowani kupnem gry?

Written By
More from Patryk

Electronic Arts chce mieć własne gry pokroju Assassin’s Creed bądź Grand Theft Auto

Electronic Arts to duża firma i wydawnictwo, która pod swoimi skrzydłami ma...
Read More