Tego jeszcze nie było, poznajcie żeńską wersję Duke’a Nukema!

W sieci pojawiły się pierwsze, oficjalne informacje na temat nowej gry z uniwersum Duke Nukem. Jest to projekt o nazwie Bombshell, który wprowadza nową bohaterkę i nową historię.

Bombshell to nowa gra studia Interceptor oraz 3D Realms. Myślicie że dorówna Duke Nukem?
Bombshell to nowa gra studia Interceptor oraz 3D Realms. Myślicie że dorówna Duke Nukem?

Wielu z nas, starszych stażem graczy, dobrze pamięta legendarną serię Duke Nukem, której odsłona Forever kilka lat temu rozczarowała graczy. Okazuje się, że marka może wrócić do branży gier wideo, ale w zupełnie innej formie, ponieważ Interceptor Games, oraz wydawca gry, firma 3D Realms planują wydać nową grę o nazwie Bombshell. Nawiązywać ma ona do klasycznego, przepełnionego akcją, stylu zabawy, który dobrze pamiętamy sprzed lat. Tutaj jest jednak jedna, zasadnicza różnica, sposób podania rozgrywki oraz bohater gry. Raczej bohaterka, ponieważ w Bombshell główną rolę odegra niejaka Shelly ”Bombshell” Harrison, która dawniej była saperką, a teraz jest najemnikiem. Co ciekawe, kobieta straciła ramię podczas akcji, które zostało zastąpione mechaniczną protezą. Shelly otrzyma całkiem ambitne zadanie, mianowicie odbicia z rąk najeźdźców z kosmosu prezydenta Zjednoczonej Ziemi. 

Tytuł ma trafić na PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszy zwiastun gry, oraz samemu ocenić, czy taki powrót marki Wam odpowiada. Więcej informacji już wkrótce.

[dzięki – AGB]

Written By
More from Patryk

Gracze PlayStation zostali dawcami krwi – fotorelacja PlayStation Polska

Gracze zainteresowanie Bloodborne na PlayStation 4 mogli oddać krew i pomóc innym...
Read More